Wpis z mikrobloga

Po aplikacji codziennej dawki wiedzy z dziedziny biologii i chemii, a dzis jeszcze języka angielskiego nadszedł czas na wieczorową godzinę papierosową. Chwila na zatrzymanie się w bezcelowym pędzie nędznej wegetacji w karłowatej 168,5cm #!$%@? z polackim ryjcem 1/10. Jutro sprawdzian z chemii, więc wszystkie normiki w panice, że wleci kolejna 1, bo tego nie ogarniają. No cóż, jak się lata za chadami albo rucha w środku tygodnia to takie wyniki jakie zaangażowanie. Ja pracuję nad tym codziennie. Ale dzisiaj stresik, jutro sprawdzian, a potem co? Piątunio! I cały stres zostanie odbity podczas wyzwolenia pozytywnej energii ppdczas beniz into vagina! A jak w następnym tygodniu dowiedzą się że wleciała kolejna 1 to co? No przykro, ale... potem znów będą pieszczoty pusi i wszystko będzie zajebiście!
Ale u mnie nie. Co z tego, że dostanę kolejną 5 czy nawet 6... no cieszę się, nie zaprzeczę, ale to nie jest to, czego ja od życia oczekuję. Taka ocena zmotywuje mnie, jednak ból istnienia jest silniejszy. Bo przecież nic nie ma sensu, jeśli wiem, że przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym robił, co 10.02.2016r. pokazała mi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja. Wobec tego szkoda się starać i cokolwiek robić, bo i tak nigdy nawet nie przytulę dziewczyny. Dla mnie to jest niewyobrażalna przepaść, że te p0lki z klasy się rżną z chadami z techników tak po prostu, a ja nawet nie mogę doświadczyć prostej, ale jakże potrzebnej interakcji z ciałem dziewczyny, jakim jest przytulenie, dzięki czemu można poczuć się potrzebnym, doświadczyć czułości. Różowe to hipergamiczne potwory.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #p0lka
Pobierz k.....y - Po aplikacji codziennej dawki wiedzy z dziedziny biologii i chemii, a dzis ...
źródło: comment_9QOkDnqGvYq9oltT3T8Ju1YQ0v7MRB89.jpg
  • 23