Wpis z mikrobloga

@PanFizyk: ostatnio dyskutowałem z kilkoma "lewakami" o logice, wyszło na to że logika w rozumowaniu to kwestia indywidualna, ponieważ prawda obiektywna nie istnieje. Właśnie takie babole popełnia lewica od 100 lat swojej przepięknej historii...
  • Odpowiedz
  • 12
@PanFizyk ja bym raczej obstawiała, że nauczyciel jest dzbanem, co to np. twierdzi że jak taki Bury mordował małe dzieci to spoko i cacy. Albo sprzedaje inne tego typu mądrości, jakie przewijają się pod tagami wykopowych konserw. Ale spoko dalej rób kurtyzanę z logiki, naprawdę udowadniasz w ten sposób że logika jest "prawactwa".
  • Odpowiedz
@Replica: Zawsze ten sam argument i ten sam pseudonim xD Kilka procent oszołomów na marszu równości to cherry-picking ale wybieranie dwóch zbrodniarzy z ruchu w którym walczyły dziesiątki tysięcy żołnierzy to rzetelna historiografia xD Ja nie przeczę, że Bury czy Łupaszka mają dużo za uszami, ale przypisywanie tego wszystkim żołnierzom komunistycznego podziemia to skrajna propagadna. Widać kto uczył się historii z PRL-owskich podręczników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 18
@PanFizyk ale dziubku, o czym ty w ogóle do mnie piszesz? Ja ci tylko podałam przykład, dlaczego laska może szukać lewicowca, a akurat gloryfikowanie morderców jest ostatnio popularne (lepszym pytaniem byłoby dlaczego na sztandary bierze się akurat postaci co najmniej kontrowersyjne i broni ich jak niepodległości). Jak ci się ten przykład nie podoba, to może być np. pochwalanie mordowania Żydów, pochwalanie niektórych czystek etnicznych, próby zakłamywania najnowszej historii, poprzez wyolbrzymianie roli Kaczyńskiego
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: decydują o narracji. Prawica zazwyczaj przedstawia historię jako prawdę obiektywną, zaś lewica od kiedy istnieje tworzy historię pod mądrość etapu. W świecie marksistów nigdy nie wiadomo za którą prawdę może spaść ci głowa.
  • Odpowiedz
@Replica: Jak ktoś takie głupoty #!$%@? to to żaden historyk. Daj mi nazwisko bo coś nie wierzę, że taka osoba ma dyplom historyka. A przykład mi się nie podoba bo prezentujesz podejście do historii rodem z komunistycznych podręczników. I właśnie z tego powodu wyśmiewam lewicowych historyków czy tę kobietę z obrazka.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ostatnio jakiś wykopek się chwalił, że za stwierdzenie, że są tylko dwie płci spadł z fejsbókowego rowerka. Tak więc nie kłam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wielu oświeconych lewicowych intelektualistów neguje fakt istnienia dwóch płci.
  • Odpowiedz
W świecie marksistów nigdy nie wiadomo za którą prawdę może spaść ci głowa.


@Wiktor_Suworow: Aha. To pewnie dlatego prawica dostaje ścisku odbytu gdy historycy przedstawiają "prawdę obiektywną" polegającą na tym, że całkiem nawet sporo Polaków uczestniczyło (pośredniczyło?) w zagładzie Żydów - co jest historycznym faktem, udokumentowanym, niemożliwym do zanegowania czy "dyskutowania".
  • Odpowiedz
@mnik1: Bo uprawia się na tym polu propagandę. Dyskusja o tym mam wrażenie nie ma na celu udowodnienie czegokolwiek, tylko przerzucenie winy na Polaków, że oni też uczestniczyli w zagładzie. Jedno Jedwabne zrobili Polacy (choć i tu są spory, a na pewno bzdurą jest mówienie o tysiącu ofiar, w stodole 120m2 nie mogło pomieścić się 1600 Żydów jak twierdzi Jan Gross), a Niemcy zabili prawie sześć milionów Żydów. No ale neuropki
P.....k - @mnik1: Bo uprawia się na tym polu propagandę. Dyskusja o tym mam wrażenie ...

źródło: comment_MIUwGADMR0ACgTl2oksPXpj6Hcy8Wa9G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przypisywanie tego wszystkim żołnierzom komunistycznego podziemia to skrajna propagadna.


@PanFizyk: To jest problem bardzo lewej strony. Problemem bardzo prawej strony jest wybielanie takich zachowań. Oba podejścia są złe.
  • Odpowiedz
ktoś kto potrafi racjonalnie myśleć


@precz_z_komunia:
W sensie lewica racjonalnie myśli? Dlatego Peterson musi w Kanadzie siadać do stołu z jakimiś rządowymi mądrymi głowami i przekonywać ich (nieskutecznie zresztą xD), że karanie ludzi za określanie innych innymi zaimkami niż te z którymi się identyfikują to nie jest dobry pomysł?
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: Poważnie, zaczyna izolować??? Trzeba ratować twoje dzieci od ciebie za wszelką cenę. Trzeba je odebrać jak najszybciej.Myślę,że prokuratura powinna zadziałać niebawem, inaczej.....ameby, bez kręgosłupów moralnych, bez uszanowania przodków, historii, tradycji, z wielkimi dziurami w dupach i mózgach.Małpy lewackie chce ci się hodować na obraz i podobieństwo twoje???Oszczędź im tej tragedii.....
  • Odpowiedz