Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Będę wdzięczny za pulsowanie tego posta. Może ktoś coś widział. Na końcu posta drobne #rozdajo.

W nocy 13.03 -14.03 mojemu przyjacielowi został skradziony samochód citroen DS4 rok produkcji 2011 w #lodz #chojny Cechą charakterystyczna jest nie świecący LED od strony pasażera (chodzi o led do jazdy dziennej na przednim zderzaku). Auto może mieć już zmienione tablice rejestracyjne a nawet być w innej części polski lub za granicą.

Podobno jest jakaś akcja zorganizowana i hurtowo znikają z ulic własnie te samochody. Nie mniej jednak gdyby ktoś zauważył coś podejrzanego będę wdzięczny za wiadomość na priv.

I tak jak mówiłem aby trochę podbić liczbę pulsujących robię rozdajo na dowolne danie z @pysznepl @PizzaPortal do 35 ziko. Losowanie dzisaj godzina 18-19 przez mirkorandom (jeśli uda mi się je ogarnąć, jak nie to wymyślę coś innego), wystarczy zaplusować i zostawić komentarz.

#rozdajo #samochody #oglszenie #kradziez #lodz #pytanie i może troche #csiwykop
TypowaCebula - Cześć Mirki i Mirabelki,

Będę wdzięczny za pulsowanie tego posta. M...

źródło: comment_1glBpP2kPEDorDKqOTKtPk3QxpefLTUz.jpg

Pobierz
  • 79
@TypowaCebula: Po ulicy na ktorej stoi samochód widać ze nie jest to jakies blokowisko lub ruchliwa ulica. Dziwi mnie ze ludzie którzy dorabiaja sie na taki samochod nie boja się zostawiac go w takim miejscu. Szczerze myślę ze auto sie nie znajdzie, ale zycze jak najlepiej bo w koncu szkoda człowieka i psychiki. Trzymam kciuki za znalezienie!
@Uzapi: Sytuacja wyglądała tak że kumple wrócił zmęczony wieczorem do domu i zapomniał wstawić na podjazd (Fakt jego błąd) i po prostu w nocy zwędzili. Nie jest to osiedle nie wiadomo jakich domów, kumpel długo na niego pracował wiec tym bardziej szkoda. Też tak myślę bo niestety takie mamy realia ale mimo wszystko staram się pomóc jak moge.
@TypowaCebula: Jeśli zostawił na jednaodpowiedz noc spodziewaj się ze to zaplanowany napad przecież nic nie dzieje sie przypadkiem. Na jego miejscu popytalbym dobrze sasiadow czy nikogo nie widzieli kto mogl sie kręcić na ulicy, albo podejrzewać znajomych ktorym zylka pekla z zazdrosci