Wpis z mikrobloga

masz patostreamy na liście, a obserwujesz humorobrazkowy?

wystarczy że wrzucę śmiecia suchodolskiego, otaguję "humorobrazkowy" a "patostreamy" zawinę w spoiler i zgadnij co się stanie? ;]


@lis6502: Twój argument jest inwalidą ponieważ ani Suchodolski ani Kononowicz nie są patostreamami, jestem oburzony, że moderacja wrzuca ich do tego samego wora co jakichś magicali czy innych społecznych patusów
  • Odpowiedz
@lis6502: Bo nie są. Dwaj Białostoccy menele, którzy nagrywają swoje codzienne przygody, ot co. Nawet nie ma sensu tego porównywać do patoli bijącej sąsiadów czy rzucającą petardami w domu
  • Odpowiedz
To w takim razie trochę słabo jest chować te tagi. Już pomijając, że to wina portalu, to nie chciałbym widzieć np. patostreamów, które mam na czarno tylko dlatego, że umieszczają tagi w spojlerach.


@CralencSeedorf: Jasne, ale przy braku zapisu w regulaminie zachowanie moderacji jest absurdalne i zasługuje na aferkę.
  • Odpowiedz
Przyznam, że moja niewiedza co do treści może opierać się na niewystarczającym zgłębieniu tematu (obejrzałem wyrywkowo dwa filmy konona


@lis6502: No to nie mamy o czym rozmawiać. Białostockie uniwersum obserwuje z przerwami od dobrych 8 lat, gdzie im tam do agresywnej patologii bijącej na streamach własną matkę
  • Odpowiedz
@k1fl0w: serio, jest problem, który widzę celowo wykorzystujesz i jeszcze się sapiesz. Tutaj to ty jesteś problemem a nie moderacja.
  • Odpowiedz