•  

  Ty Mati, oni się z nas śmiali, to teraz my pokażemy że jesteśmy tacy sami jak oni.
  Oni nas mordowali, to teraz my ich zamordujemy.
  W sumie to możecie podać sobie ręce, jesteście tacy sami.
  #neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #zamach #nowazelandia #oswiadczenie #gorzkiezale #swiat

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20190315-102951.png

  •  

   @saakaszi: przecież napisał ze o to mu chodziło. dopiął swego w pewnym sensie. na wykopie, reddcie, 4chanie własnie o to ludzie się żrą. pogratulować jak jeden koleś może sterować milionami...

  •  

   @saakaszi: Tak patrząc na to przez pryzmat migracji do europy a nie zamachy, to wydaje mi się że chrześcijanie tak czy siak jak już "srają" to na własne podwórko. Można polemizować na temat migracji chrześcijan do krajów muzułmańskich, ale incydentów po tamtej stronie z udziałem skrajnych chrzes/ konserwatystów raczej brak. Zamach, zamachem ale od czego to się wszystko zaczęło. Łatwiej pokazać swoje niezadowolenie na bliskich cywilach niż polować "po nazwisku" na konkretnego terrorystę. Oczekujemy od dwóch stron tego samego, cywile giną zawsze - i to jest złe. Popierdoliło się wszystkim w głowach, ale jak przeczytacie oświadczenie zamachowca a jest tego 80 stron to albo się wybiela albo nie staje po żadnej ze stron. Coś na zasadzie choroby psychicznej, wkrętki bycia hero, i frustracji że w mojej okolicy dzieje się źle. To trochę jak wkurwiający sąsiad który wkurwia całą okolicę ale tylko tym masz na tyle narąbane w głowie że pójdziesz i mu strzelisz w łeb. Od ludzi którym uprzykrzał życie usłyszymy gratulacje :)

  •  

   @saakaszi: zawsze mnie rozkłada argumentacja typu: jestem idiotą, ale na świecie są też inni idioci, więc wszystko jest git. Typowe dla dzieci: mamo dostałem pałe z przyrki, ale połowa klasy też dostała, więc nie masz prawa mieć pretensji. Jak widać niektórzy z takiego myślenia nie wyrastają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: Lupus28
  •  

   Oni nas mordowali, to teraz my ich zamordujemy.

   @saakaszi: jaka powinna byc wg ciebie odpowiedz na to, tak z ciekawości?

  •  

   @Juan_xD: Czasy idą do przodu, rozwijają się systemy karne, prawne ale niektórzy wciąż żyją kodeksem hammurabiego z VIII w.p.n.e.