Wpis z mikrobloga

@Narcyz_: Uszkodzisz właśnie, moment śmierci zamienia człowieka w biologiczną bombę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak chcesz, żeby cierpiał, nie widzę przeszkód, żeby wycinać nerki i spuszczać krew na żywca ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@AgainPsychoX: no ale organów do przeszczepu chyba nie pozyskuje się od żywych?
Nie chcę żeby cierpiał, tylko chce go unieszkodliwić i jednocześnie przestrzec innych przed mordowaniem niewinnych.
  • Odpowiedz
odrazu na kiełbasę przerobić

ale jesteś dzban xD


@JateHews: Nie rozumiem, dlaczego? Że traktuje to jako zasób?

Brakuje organów. Ludziom było by to potrzebne. A skazani na karę kapitalną (dożywocie albo śmierci) mogli by się jeszcze na coś przydać społeczeństwu.
  • Odpowiedz
@JateHews: Miałbyś może jakieś argumenty, czy tylko "jesteś dzban"?

Wolna wola
Ci ludzie nie bez powodu mają karę kapitalną. Zostali ukarani przez obowiązujący system i społeczeństwo. Nie mamy co z nimi zrobić, muszą gnić w więzieniach - czasem pracują, ale w większości nie są przydatni.

Niesprawiedliwość
Jeśli chodzi o niesprawiedliwość urzędów - nie wiem jak można to przeskoczyć, do głowy przychodzi mi opóźnienie wykonania - ale jestem tylko jednostką, inni ludzie
  • Odpowiedz
w Chinach tak jest, jedź sobie do Chin xD


@JateHews: Tak nie jest dokładnie, ale mimo wszystko może i zmierza w podobnym kierunku. Tamtejsze władze są tego świadome - ogół społeczeństwa jest ważniejszy niż sprzeciwione mu jednostki.
  • Odpowiedz