Wpis z mikrobloga

Historia mojej szwagierki sprzed parunastu minut.
Sytuacja wydarzyła się w pociągu osobowym
#bekazpodludzi #pkp #podroze

"Widzę wolne miejsce. Podchodzę, kładę torbę, zaczynam ściągać płaszcz, a dziewczyna do mnie „ale to jest zajęte miejsce, na następnym przystanku będzie siadał mój chłopak”, a ja mówię „ale w osobowych nie ma rezerwacji miejsc”
Ona „Ale on na następnym wsiada”
Ja „proszę w takim razie pokazać rezerwacje tego miejsca”
Ona „czy pani nie rozumie co do pani mówię? Ja specjalnie wsiadłam w Gdyni żeby zając dla niego miejsce”
Ja „współczuje, ale jeśli pani nie pokaże potwierdzenia rezerwacji, to każdy ma prawo tu usiąść”
(Ludzie dookoła zaczęli się śmiać, jakaś babka mówi ze to nie intercity, ja się tez zaczęłam śmiać)
Ona „od razu jak panią zobaczyłam to wiedziałam ze pani jest niemiła i mam nadzieje ze bardzo zle będzie się pani tu siedziało”
Ja „No obok pani to na pewno”
(I mówię do tej babki która mówiła o tym intercity czy chce usiąść bo specjalnie dla pani zajęłam to miejsce i cały przedział w rechot )

Aha i jeszcze ona torbę położyła na siedzeniu, wiec jak chciałam usiąść to przesunelam lekko, a ona do mnie „może pani nie dotykać mojej torby?” A ja zapytałam czy miałam w takim razie na niej usiąść, zamknęła się.

A teraz dzwoni do tego chłopak bo ewidentnie oboje są #!$%@? i wsiadł jakimiś innymi drzwiami "
  • 12
@kretoslaw25986 nie rozumiem, razem jadą dziewczyna wsiadła trochę wcześniej żeby znaleźć miejscówki i zajęła dla chłopaka co w tym złego? Każdy tak robi? A jakby siedzieli tam razem i chłopak poszedł do toalety to też by mówiła że nie ma rezerwacji miejsca to ona tam siada. Sory ale Twoja szwagierka to trochę burak i te pasywno agresywne #!$%@? z innymi pasażerami na głos a la stara baba, gardzę ( ͡° ʖ