Wpis z mikrobloga

#mutant #mutantyearzero #gry
Taka zacna gierka a tak #!$%@?. Chociaż i tak jest o niebo lepsza od tego #!$%@? xcoma gdzie mogłeś stać obok gościa i nie trafić.
Tutaj jest to zmniejszone, ale i tak potrafi #!$%@?ć.
Ogólnie wygląda to tak:
0% - 50% - ni #!$%@?, nie trafisz.
75% - trafisz raz na 5 strzałów
100% - trafisz

Brakuje mi easy mode w tej grze dla takich osób jak ja. Gra się fajnie, ale doszedłem do momentu w którym mnie zaczyna irytować. Ja wiem że ma być trudna, ale utknąłem w takim momencie że wszędzie mnie rozwalają bo są 15 leveli wyżej niż ja. Moje postacie mają po 10hp, ich po 25-30.
Pobierz Krs90 - #mutant #mutantyearzero #gry 
Taka zacna gierka a tak #!$%@?. Chociaż i tak ...
źródło: comment_enf0q12HzOh796gKa6JfwwFCXpzjVa4a.jpg
  • 6
@NomadMS90: Zasadzki na początku były spoko, po cichaczu byłem w stanie zdjąć typa. Teraz mają po 25hp, zaraz drze morde szaman i przyzywa reszte, do tego osiłek i #!$%@? jeszcze psy zaraz się zlatują.
@Krs90: 95% i nie trafiasz raz na 20 strzałów, ale kissu #!$%@? płacze jakby całą grę nie potrafił nic zabić. Na XCOM też możesz zapisywać i grać na łatwym w przeciwieństwie do tego przez co gra się prościej dla casuala.
@Krs90: Taki trik - jeżeli na początku twojej tury rzucisz flarę (flara jest cicha i nie prowokuje wrogów), a następnie od razu wyjdziesz z walki to ta flara nadal tam będzie, a daje ona solidny bonus do celności. Wtedy zaczynasz znowu walkę nie tracąc punktu akcji na jej rzucanie (bo tam już jest).

Inna porada to nie kupuj broni - znajdziesz wszystko kręcąc się.

Kolejna rada - jeżeli nawet w jakiejś
Pobierz ChochlikLucek - @Krs90: Taki trik - jeżeli na początku twojej tury rzucisz flarę (fla...
źródło: comment_DX8OkAsm43jrMfIyPWqMXGU0jQrObXpc.jpg