Wpis z mikrobloga

@Bunch: Windows się ostatnio wycwanił i zrobił kilka dodatkowych usług i czasówek na włączanie windows update. najlepiej użyć jakiegoś programu blokującego winupdate, który działa w tle i czuwa aby to gówno się nie włączało.
@cecyl: metoda już dawno nie działa
@cecyl: yhm.. zobacz listę domen windowsa, prawie 500domen i adresów - dodają co miesiąc nowe ( ͡º ͜ʖ͡º) wszystko do windows update + usługi śledzące. Już innych nie wspominam
@Niukron: @cecyl: @Niukron: @cecyl: Tylko ja mam problem tego typu, że po odpaleniu komputera, po 5 minutach się zawiesza (twardy reset tylko działa, można jedynie myszką po ekranie ruszać ale nie można w nic kliknąć). Doszedłęm do tego ze to chyba wlaczone aktualizacje zawieszają kompa. Nie wiem skąd ten syf się wziął, po prostu tak mam od miesiąca i z tym walcze bez efektu. Chyba doszedłem do tego
@Invisible22: pracowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, ponieważ ludzie często mieszają pliki z systemem. Ale sobie tak robię (oczywiście o ile google nie daje odpowiedzi na coś trudniejszego w sensownym czasie). Po robocie już nie mam ochoty myśleć o tym co nie działa.
Ta, format jako rada. Naprawdę świetna rada i wgrywanie softwareu z pluginami i ustawianie własnych ustawień przez 20 godzin, konfigurowanie drukarek i innych rzeczy.