Wpis z mikrobloga

- Ponton co Ty #!$%@?, schemat kopiuj, wklej potrafi zanudzić najbardziej zagorzałego lizodupca
- wieje sandałem, wielkim #!$%@? z tych vlogów, schemat ten sam, żarcie, tajmlapsy, #!$%@?, alko, widoki
- no i to tyle, polecił Wam na wakacje, możecie rycerzyki skorzystać podczas gdy Pan pije za Wasze na Copacabanie
- poleca rycerzykom lokal za który zapłacili 210 ojro za wyżerkę, ten koleś to musi być jakiś super fan Pontona i sra kasą

jakieś teorię czemu się tak daleko aż za Walencję zapuścił?

1. bilet na F1 dostał, kumpel mógł kupić albo dostał 2 bilety, KAszanka nie mogła to wziął dobrego kumpla co zna Hiszpanię
2. przejazd do Walencji? jakiś widz co robi w fabryce cytrusów go zaprosił na objazd Jaguarem?
3. po powrocie się dowiemy co to za szopka była bo już go dupsko piekło, że mu pisali - "jestem tutaj z LG" no i naprowadził na zły trop bo w jednym z vlogów powiedział, że Barcelona się zbliża i ciekawe czy zgadniecie z kim tam pojadę (cwaniaczek ale dupa piekła bo zaproszenia już wiedział, że nie dostanie od kogoś z branży) no i zabrał ze sobą super #!$%@? soniaka od sympatycznych chłopaków z sony center Kielce

#mocnyvlog #ponton #106kg
  • 3
  • Odpowiedz
@se_mallo: pojechali do Walencji niby na zwiedzanie ale nagle jakiś gościu się pojawił (po mojemu wcześniej się umówili), zabrał ich do producenta (lub on sam produkuje) cytrusów i później pokazał okolicę no i dzisiaj #!$%@? sobie za 210 euro rachuneczek, do Hiszpanii poleciał z jakiś kolegą co dobrze zna Hiszpanię, na zaproszenie jakieś Lucyny co jest fanką F1 bo dała mu bilet VIP na testy F1 jak były, nie wiem czy
  • Odpowiedz
@astri: Astri mylisz sie, Piotrek wcale nie zna Hiszpani jakos dobrze, wydaje sie nawet, ze w Barcy byl pierwszy raz. Tyle, ze poczytal i wiedzial co chce zobaczyc i czego sie na miejscu spodziewac.
A na F1 nie bylo go, Marcinek dostal zapewne tylko 1 bilet. Pieter pojawil sie tylko na straganie przed F1, gdzie kazdy ma dostep.
  • Odpowiedz