Wpis z mikrobloga

No nie wyczymie zaraz. Miałem od tygodnia pełne auto na dzisiaj z #berlin do #wroclaw, a teraz nagle 2 osoby zrezygnowały prawie jeden po drugim. Mam nadzieję, że niedługo wprowadzą płatności kartą i będą potrącać jakiś procent za odwołany na ostatnią chwilę przejazd.
A tymczasem mam 2 miejsca w aucie z Berlina do Wrocławia, wyjazd o 17:50, koszt tyle co łaska. Może ktoś się skusi.
#blablacar
  • 6
  • Odpowiedz
@depmod: @spokoromek: co ich to obchodzi jak im ktoś już zapłacił za użycie blabla xD ( ͡° ʖ̯ ͡°)

tak samo jak dodane z dupy możliwość kontaktu między przystankami.

Jadę z miejscowości A do B bez przystanków, a nagle mam powiadomienie że ktoś chce z jakiejś wiochy wsiadać, mimo że on sam chciałby jednak z miasta (obok tej wiochy, która była przy mojej trasie) się zabrać
  • Odpowiedz
  • 1
@mossak: Tylko możliwość dodania karty powinna każdego obowiązywać i po przejeździe z tej karty powinna być automatycznie pobierana opłata.
  • Odpowiedz
@depmod: nie wiem, jaki pomysł BlaBla ma na to obecnie, generalnie sprawa jest trochę trudniejsza, niż się wydaje. Ale jestem pewien, że w końcu, przynajmniej dla części tras, to wprowadza.
  • Odpowiedz