Wpis z mikrobloga

  • 266
Mirki,#!$%@? ale jazda.Wracam z pracy godzine temu,wchodze do domu a rodzice mowia ze jakis polecony z komisariatu.Otwieram a tam wezwanie na przesluchanie w charakterze podejrzanego o sprawy alimentacyjne #!$%@?....Czujecie,ktos podal moje dane i posadzil o nie placenie alimentow czy #!$%@? wie co ()Nie mam dziecka na milion procent,mam narzeczona od prawie 8 lat,wczesniej mialem jedna dziewczyne i tyle,w zeszlym roku wyszla za maz.#!$%@? co tu sie #!$%@?
#gownowpis ##!$%@?
  • 34
  • Odpowiedz
@AdiBubu: XDDD

Spokojnie, wyjaśnisz :)

Najpierw się zorientuj na komendzie czy to nie jakiś głupi dowcip znajomego :p
Jeśli nie to płać, płacz i patrz jak narzeczona odchodzi w siną dal :P

  • Odpowiedz
Nie panikuj. Żeby ci przykleili niealimentację musieliby mieć dowód na bezskuteczną egzekucję alimentów. Jeśli komornik cię nie targa za alimenty, to pewnie ktoś się pomylił na policji. Easy. Nie tak łatwo beknąć za niewinność.
  • Odpowiedz
  • 14
@AdiBubu gdyby, coś poszlo nie tak..
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. 
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się 
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Sm3rf1k na wezwaniu jest tylko imie i adres.samo wezwanie na przesluchanie jest na 25 marca,ale ze ktoa mi kreci wałek to jade jutro na 6 rano do goscia na komisariat ktory sprawe prowadzi
  • Odpowiedz