Wpis z mikrobloga

#keto
Polecicie jakieś śniadanie/kolację, które można zrobić wcześniej i zabrać w pudełku. Na razie mam niewielki repertuar: gotowane jajka, omlet ze śmietaną (ew z mąką kokosową), gofry z brokułów. W sumie spoko jest też ser pleśniowy/awokado zawinięte w boczek i upieczone ale jest to słaba opcja na wynos.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mishy: pasta jajeczna z awokado. Makrela. Boczkiem. Ja zwykle takie śniadanie biorę. Ewentualnie robię takie zawijasy z serem i boczkiem czy inna wędliną. A jak nie masz problemu jeść na zimno dania z mięsem to polecam mięso mielone z masłem orzechowym i imbirem no mi to mega smakuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mishy: mięso podsmażam z papryka słodka dla koloru, do tego dodaje paprykę habanero lub pieprz cayenne o ile mam ochotę na ostre. Imbir ścieram na tartce dodaje do mięsa. Potem dodaje 2 łyżki masła orzechowego i delikatnie woda podlewam lub rosołem jak mam. I gotuję to tak chwilę.
A paste to jem albo samą albo z bułka keto.
@Mishy: jeśli lubisz jeść to tym bardziej powinieneś jeść 1-2 razy dziennie. Masz czas żeby przygotować sobie pyszne, duże danie, np. 2000kcal. A nie parówki na szybko w biegu, potem w domu też coś na szybko bo już jesteś głodny, na kolacje coś na szybko bo już straciłeś czas na robienie obiadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mishy chianka jeśli lubisz na słodko albo sałatki . Zielenina, ser plesniowy, boczek, może trochę pestek. Do tego w małym sloiczku winegret albo sos majonezowy. Nieskończona ilość kombinacji :)