Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie dzisiaj do galerii handlowej obejrzeć telefony. Mocno #!$%@? obecnym bieda-androidem postanowiłem sprawić sobie Iphona Xr. Już praktycznie byłem zdecydowany ale wystarczyło rzucić jedno spojrzenie na żywo i cały "amazing" prysnął jak bańska mydlana xD W dobie eleganckich smartfonów składających się obłych tafli szkła i stali, Apple wydaje takie #!$%@? jak Xr. Jebitne ramki przypominające telefon sprzed 3-4 lat, #!$%@? notch i zbita bryła jest powtarzalne do porzygu.

W tej samej cenie można dostać Note 9 który ma zajebistego amoleda, większą pamięć, lepszy aparat, zajebisty rysik i mialird innych funkcji. Serio nie jestem hejterem i miałem bardzo mocne postanowienie kupienia Iphona ze względu na utrzymanie wydajności systemu z czasem ale jak położyłem obok siebie Xr i Note 9 albo Mate 20 to czułbym się jak ostatni frajer jakbym wziął Iphona.

Xr to jest po prostu porażka. Smieją się z ciebie inni ajfoniarze bo masz ajfona dla biednych i jednocześnie śmieją się androidowcy bo serio - nie da się wszystkiego usprawiedliwić tą słynną wydajnością. Do tego jeszcze ta #!$%@? ładowarka 5W w telefonie za 3500zł no ja #!$%@?ę xD


#apple #andoird #iphone
kobiaszu - Poszedłem sobie dzisiaj do galerii handlowej obejrzeć telefony. Mocno #!$%...

źródło: comment_MKe1KAQf9LVymmILLsG5zSE4MgmibcA0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@kobiaszu no i chciałeś kupić za 3tys jakiś gówno telefon typu Xr? Xddddd przecież to ma ekran HD IPS jak najtańsze chińskie telefony, powinien kosztować 500zl
  • Odpowiedz
@kobiaszu: przecież to prawie żadna różnica, 5,8 vs 6,1 cali ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż ja mam i dla mnie jest rzeczywiście za mały, zmieniam we wrześniu prawdopodobnie na nowego iPhone Max, ale tu już jest spora różnica, 6,5 cali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tombarol: To nie jest zły ekran, jak dla mnie to jeden z najlepszych lcd jakie w życiu widziałem ale te grube ramki wokół to jest totalna porażka. Ostrzegali w recenzjach, że są spore ale nie spodziewałem się, że aż tak źle to wygląda
  • Odpowiedz
@kobiaszu: aha, chodzi o niewykorzystanie potencjału no to faktycznie prawda, brakuje też np. np. trybu PiP jak w iPadach, chociaż no pewnym rozwiązaniem na te dosięgnięcie palcem górnej części ekranu jest funkcja Reachability która po ściągnięciu w dół tej dolnej belki przesuwa na pare sekund górną cześć ekranu na dołu
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Aaa #!$%@?. Nie tak dawno ramki byly liczone w centymetrach i nikt nie narzekal, takie male wygladaja fajnie ale nie ma co ukrywac, ze wpychaja to na sile. Xr wyglada dobrze, dziala szybko, czego chciec wiecej?

@Tombarol: Ma dobry IPS, taka mala roznica wzgledem tych klejonek z chin. Xr ogolem daje rade i to jest fakt, w przeciwienstwie do kazdego Androida, niestety :(
  • Odpowiedz
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza jesteś kolejnym naiwniakiem co myśli że ekrany IPS od Apple są lepsze niż inne xD szczególnie że nikt normalny nie produkuje już ekranów HD poza Apple. Mam 2x iPhone 6 i 1x iPad, kupiłem ostatnio tani tablet za 350zl z ekranem IPS FullHdi ma lepszy kontrast i kolory niż te Apple badziewia
  • Odpowiedz
@Tombarol: No tak bylo zielonko, tak bylo.

Po prostu to dobry ekran jakich wiele, nic szczegolnego, a to ze jest hd to na codzien nie przeszkadza. Wiadomo ze im wiecej tym lepiej ale jest po prostu okej, tylko ludzie robia z tego afere jakby to bylo niewiadomo jakie gowno.

Ps. Super samsungowe ekrany maja zwykle ustawiona rozdzialke o polowe mniejsza niz oferuje ekran i nikomu to nie przeszkadza, ale tu juz
  • Odpowiedz
@EvineX: Jedną ręką nie dasz rady obsługiwać całej powierzchni ekranu.
idziesz z zakupami, wyciągasz gejfona żeby zadzwonić do różowej i nie jesteś w stanie wybrać jej numeru z górnej listy numerów ulubione bo jest za wysoko.
  • Odpowiedz