Wpis z mikrobloga

Kojarzycie krawędzie ścian w mieszkaniach wzmocnione taką metalową listwą... chyba nazywa się to profil?
To co #!$%@?ł elektryk to jest jakiś #!$%@? dramat (pic rel). Ogólnie chata zdemolowana #!$%@?, a wynajmujący właściciel mieszka jakieś 500 km stąd. Ostrzegałem, że typ jest jakiś podejrzany, wygląda jakby się urwał spod monopola i po prostu od niego #!$%@?, ale ta argumentacja chyba nie była wystarczająca. Jest tego dużo więcej i chętnie nakręciłbym jakiegoś Małysza, ale właściciel wytrzasnął go z jakiegoś gówno ogłoszenia na olx, nie można wystawić oceny, opinii, no ogólnie można się tylko położyć i płakać ze smutku i zażenowania. Jakby to było moje mieszkanie i musiałbym płacić za ten burdel, to chyba strzeliłbym se w łeb

#januszebiznesu #gownowpis trochę #rakcontent

Edit: Kupił jakieś 200 m kabla za 1000 zł i wszędzie gdzie było światło na dwie strefy (dwa przyciski, żeby wszystkie halogeny na raz się nie paliły) zrobił na jedną. A wiecie dlaczego?

Pobierz Eksagnem - Kojarzycie krawędzie ścian w mieszkaniach wzmocnione taką metalową listwą....
źródło: comment_tHp6JSZoILSBxA8EqYB2SpD4qbKFGH9P.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eksagnem: panie to jest gituwa robota, cytryn i gumiak wśród elektryków xD
Poza tym no ciekawe jak ty byś kładł będąc permanentnie #!$%@? xD?
Nie, tak zupełnie serio to kryminał, ale jak właściciel takich speców bierze, to niech ma nauczkę xD
@barto125: wczoraj wrzuciłem wpis ze elektryke robiłem sam w domu bo fachowiec duzo chciał za robotę. Dzisiaj patrzac na ten wpis wiem że to była dobra decyzja :D. Kable po skosie, po łuku, skoda ze nie jebnął kółek