Wpis z mikrobloga

Chciałem pochwalić mirka @milosnikzielonego
Wygrałem w jego #rozdajo niedawno robionym na wykop, plakatów z CS. Dostałem niezłe wygranko, wylosowano mnie prawie z 1000 ludzi, dillujcie z tym( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirek podesłał mi pod paczkomat plakaty, bardzo klimatyczne. Jeden zawiesze w domu, drugi u rodziców, trzeci postaram się wrzucić do babci ( nie wiem po co jej ak47, ale myslę, że ją przekonam), a czwarty może w robocie.
Dzięki mirkowi odkryłem nową fajną miejscówkę ( paczkomat), o której nie wiedziałem
Dostałem plakaty w zajebistej tubie, dla której znalazłem nowe życie.Wpierw pokazałem na niej różowej najbardziej irytujacy dźwięk świata, tak to dźwięk jaka ( https://youtu.be/g0iDQK0wdCA ) . Później doszło do mnie, że mieszkam w bloku z starymi babinami, które należy pieścić prądem, więc wyszedłem na balkon i wykonywałem ten odgłos przez kolejna godzinę. Dopiero jak wezwano policję to schowałem się do domu XD
Plakaty były bardzo dobrze zabezpieczone, oprócz tuby w środku była jakaś egzotyczna wata po obu stronach, nie powiem zaciekawiło mnie to. Jeszcze dla niej nie mam pomysłu ( może jak dostanę zapalenie ucha, posłużą za czopki z olejkiem kamforowym)
Dodatkowo na tubie został umieszczony mój ulubiony lennyface ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wpierw myślałem, że to pewnego rodzaju pułapka, bądź w środku jest jakieś zioło lub lsd( szkoda, że nie było...)
W środku myślałem, że jest liścik z ,,usuń konto'' jednak to nie było to. Dostałem naklejeczki z lennyface (ʘʘ).
Mirki, ktore kojarzą moj dzisiejszy wpis z gorących z pracownikiem, ktorego menadżer złapał na masturbacji w wc i dostał dyscyplinarke domyślają się gdzie ta naklejka się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, pod deską w kabinie, w ktorej go złapano. Teraz każdy przed zrobieniem dwójeczki będzie wiedział skąd się to tam znalazło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do rzeczy, plakaty są świetne.Dobrze oddają klimacik. Proszę szanować tego mireczka bo jest słowny. Jeszcze raz dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #wygrana #counterstrike
OzaweNakashi - Chciałem pochwalić mirka @milosnikzielonego 
Wygrałem w jego #rozdajo...

źródło: comment_QKq5aGPUUzulOxifIsbQPy60flMmOpiU.jpg

Pobierz
  • 4