Wpis z mikrobloga

Siema! #ingress i #pokemongo
W maju wybieramy się małą ekipą do Strefy Czarnobylskiej na bardzo nietypową trasę. Ogólnie jest pomysł by zrobić portale i pokestopy ale...

Nie będzie to Czarnobyl ani Prypeć, tam z resztą portale już są, chcemy stworzyć je we wsiach oddalonych o dziesiątki kilometrów od turystycznej trasy. Kto będzie z tego korzystał? Głównie stalkerzy (nie w rozumieniu europejskim) i młodociani kuzyni mieszkańców Strefy, którzy odwiedzają z rodzinami groby zmarłych krewnych. Przy okazji możemy porobić portale w zapadłych ukraińskich wsiach gdzie do najbliższego stopa dzieciaki mają po 50 km, można by dzięki temu rozpropagować tam obie gry.

Jeżeli posiadacie konto z lvl 10 lub wyższym w Ingressie i chcielibyście je udostępnić na czas wyjazdu będę wdzięczny! :)
  • 13
  • 2
@Dementor haha kto o zdrowych zmysłach udostępni ci konto ... Może zacznij grać i a do maja spokojnie zrobisz lvl 10 wystarcza chęci i kktoa kto pomoze. Zawsze możesz sobie kupić konto na ebay
@dawid3012: Możemy porobić i na Polskich wsiach, nie ma problemu. Często jeździmy po takich zadupiach, że próżno szukać w promieniu 5 km nawet portalu. Tylko nie mamy jak.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bsl: Kupowanie konta nie jest nam po drodze, wydanie kilkuset złotych by jednorazowo zrobić kilka portali to średni pomysł.

Co to wbicia levelu samemu to próby były, tylko że Ingress jest dla wielu ludzi wręcz niegrywalny. Zamykanie trójkątów może i jest fajne ale raczej przez pierwsze dwie godziny, potem większą ilość ludzi to nudzi. Ta gra nie nosi ze sobą takiego potencjału jak Pokemony.

Jednak tryb zbierania i kolekcjonowania pokemonów jest
@Dementor: Pomysł ok ale nie wiem czy będzie się komuś chciało po tych wsiach dla pokestopa cisnąć ;) Byłem w strefie dwa tygodnie temu i w samym Czarnobylu można grać bez problemu, w Prypeci również o ile złapie się zasięg (vodafone łapie ale nie na tyle aby móc przeglądać neta) ale na wsiach to bardzo kiepsko z zasięgiem, więc nie wiem czy jest sens się w to bawić.