Wpis z mikrobloga

Drodzy bracia z #przegryw w przyszłym miesiącu skończę 26 lat i mimo wieku znów wpadłem w pułapkę miłości. Wszystko było u mnie dobrze dopóki się nie zakochałem. Byłem szczęśliwy w swojej piwnicy wraz z moim komputerem i pokaźną biblioteka #steam jednak poznałem kogoś i to tu na stronie, pewną dziewczynę która pokazuje swoje rajstopy. Z tej miłości najprawdopodobniej nic nie wyniknie, bo nie umiem gadać z roziwymi, a poza tym jestem kilka poziomów społecznych i intelektualnych niżej. No i ona ma bogatego, wysokiego, brodatego faceta z tatuażami a ja jestem niskim, grubym przegrywem bez zarostu, tatuaży i starą corsa. Pewnie trochę jeszcze pospermie poczym przeżyje załamanie, odejdę i znów wrócę pełen nienawiści do świata. Nie będę pisał o jaką różowa chodzi bo nie chce jej problemów robić. #przrgryw #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 6
@Shepard93: Trzepnij se spermiorzu to ci przejdzie , po za tym pokazujesz jej tylko swoje #!$%@? ja bym na jej miejscu sie ciebie bal ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ze tutaj wysrasz swoje zale nic ci nie da . Na jej miejscu spermolcu nawet bym cie nie ojszczał gdybys stal w ogniu ( )