Wpis z mikrobloga

Oczywiście że nie powinien grać, ruscy mają czuć że są tu nie mile widziani. Nie można tak sobie przejść nad tym co robią do porządku dziennego.


@panzerfucker: xD. A potem płacz, bo Rosja się radykalizuje a każdy nawet ten, kto nie zgadza się z Putinem musi wrócić do domu gdzie np dostaje powołanie do wojska. Super sposób na tłamszenie jakiejkolwiek opozycji wobec Putina i aktualnych działań Rosji. Może od razu trzeba
@Szinako: Ok, udajmy że nic się nie dzieje.

A potem płacz, bo Rosja się radykalizuje a każdy nawet ten, kto nie zgadza się z Putinem musi wrócić do domu gdzie np dostaje powołanie do wojska. Super sposób na tłamszenie jakiejkolwiek opozycji wobec Putina


No tak, bo jak go wpuścimy to ten pianista od razu po powrocie do domu pójdzie na antyputinowski wiec. Nasza postawa ma im coś uświadamiać, nie tylko temu
No tak, bo jak go wpuścimy to ten pianista od razu po powrocie do domu pójdzie na antyputinowski wiec. Nasza postawa ma im coś uświadamiać, nie tylko temu pianiście. Jeśli nie widzisz w tym problemu to trudno. Ruski naród dalej będzie bierny bo nic nie zrozumie.


@panzerfucker: Ale robiąc to, co proponujesz to pokazujesz takiemu ruskowi, że wcale nie jesteśmy lepsi niż taka Rosja, bo stosujemy odpowiedzialność zbiorową. I robiąc to
jnę. Czyli zrobisz np marsz poparcia dla Putina we Francji to dostajesz kopa w dupę i do domu. Prześladując zwykłych Rosjan tylko i wyłącznie przekreślasz szanse na jakiekolwiek zmiany w Rosji. Dlaczego nie wyrzucimy z Europy wszystkich Irańczyków? A może powinniśmy każdego Muzułmanina do zmiany wiary, bo przecież Islam szkodzi na świecie znacznie


@Szinako: Dla mnie to że 25 lat ten gość jest u włądzy, to że nikt nie myśli o
i ukrofile


@neurotiCat: ja ukrofilem nie jestem, w dupie mam ukraińców, ale kacapami gardzę jeszcze bardziej, więc też bym się zesrał- najchętniej wszystkim kacapom do ryja xD
@neurotiCat: W ogóle kim jest ta baba, że uzurpuje sobie prawo do wpływania na to, kogo polskie instytucje mogą zapraszać, a kogo nie? Tak zwani mniejsi ruscy mają chyba swoje państwo i tam mogą sobie zapraszać i wyrzucać kogo chcą do woli, ale nie widzę powodu, dla którego mają sobie tak pozwalać u nas.
Pomijając fakt, że ten post to zwykłe emocjonalne hasełka, na zasadzie takiej, że macie zrobić tak jak