Wpis z mikrobloga

Dla mnie to że 25 lat ten gość jest u włądzy, to że nikt nie myśli o obaleniu świadczy że albo ten naró jest tchórzliwy, albo bierny. A jak jest bierny to jest współwinny tego co się dzieje


@panzerfucker: Podobnie niektórzy mówili o PRL, że sami sobie taką władzę wybraliśmy, bo przecież były wybory, a protesty dopóki nie zaczęły się braki w sklepach przez kilka dekad - pomijalne. Nie róbmy polowania
  • Odpowiedz
@neurotiCat "Nie wystarczy że wykasujecie post, czekamy na oficjalne stanowisko dyrektora" . Jeszcze prezydent niech wyda stanowisko. Ja wszystko rozumiem ale jej się nie #!$%@?ło coś przypadkiem kto to w ogóle jest że wszystkich chce do pionu ustawiać xD
  • Odpowiedz
A potem płacz, bo Rosja się radykalizuje


@Szinako: tak, płacz, ciekawe czy? bo na pewno nie nasz czy cywilizowanego świata,
płakać to sobie będą sami ruscy, że mają taką władzę

to jest jestem ze sposobów aby wpływać na ruskich którzy "nie interesują się wojną" i są zupełnie bierni aby jednak zaczęli się interesować,

inteligentny Rosjanin to zrozumie, weźmie na klatę bo wie, że takie powinny być tego konsekwencje,

poza tym to
  • Odpowiedz
to jest jestem ze sposobów aby wpływać na ruskich którzy "nie interesują się wojną" i są zupełnie bierni aby jednak zaczęli się interesować,


@SpalaczBenzyny: Jasne, ja bym jeszcze dał takie wymaganie: chcesz przyjechać do Polski, to musisz raz przejść się po Placu Czerwonym, krzycząc "Putin precz", i zostać spałowanym. Na granicy pokazujesz pręgi na ciele i wpuszczamy do Polski. #shitwykopsays
  • Odpowiedz
@neurotiCat: jak ma problem z tym, że Zachód nieufnie podchodzi do jego pobratymców po tym jak większość ochoczo popiera "operację specjalną", to niech siedzi u Putina pod kołderką i tam mu gra na pianinie, flecie albo czymkolwiek
  • Odpowiedz
@neurotiCat: no wiadomo, Rosja to taki wspaniały kraj znany chociażby z wolności słowa, szok że ten muzyk nie potępia Putina, przecież wiadomo że jak wypowie się o nim krytycznie to nikt nic nie zrobi, a on i jego rodzina będą bezpieczni.
  • Odpowiedz
@panzerfucker: może zagrać pod warunkiem że kupi kilkadziesiąt wagonów ukraińskiego zboża...wtedy może być mile goszczony u sojuszników, inaczej nie ma zgody strony ukraińskiej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Sandrinia jak wszyscy będą cały czas bierni to nic się nigdy nie zmieni. Ta Ukrainka moim zdaniem robi to co powinna jak jest wojna. Oczywiście ten muzyk moze byc w porzadku, ale to nie o to chodzi. Jeżeli Rosjanie mogą robić sobie co chcą, to też to im pokazuje, że właściwie nie ma znaczenia czy jest wojna czy nie, dla nich nic się nie zmienia, a powinno.
  • Odpowiedz