Wpis z mikrobloga

@Ricostyczny: Tak. Myślę, że na dłuższą metę tak. Mi się zapach podoba. Ale przy tej trwałości czuje go na sobie przez wiele godzin. Generalnie jest to zaleta. Ale nie jestem w tym zapachu aż tak zakochany, aby wąchać go 24/7 ;)
  • Odpowiedz
@tagujto hm. Zaskoczyłes mnie szczerze mówiąc. U mnie 5 strzałów to norma, czasem więcej, wcale tak długo się na mnie nie trzyma. Co prawda mam jeszcze jeden flakon nieodfoliowany, może z obecnym coś nie tak... Dr miłość bardzo chwalił projekcje i trwałość a na mnie trzyma się jak większość, do 6h
  • Odpowiedz
@Ricostyczny: na mnie to jest potwór ;) chyba najtrwalsze i najbardziej projektujące perfumy jakie mam. Muszę bardzo uważać z aplikacją, żeby nie przesadzić. Może zależy od skóry, a może inny batch. Mogę Ci kiedyś przy okazji odlać kilka ml do porównania.
No i 6 godzin to wcale nie jest krótko ;) A może po prostu przyzwyczajasz się do zapachu i go nie czujesz.
  • Odpowiedz
@tagujto wiesz co, aż odpakowalem drugi flakon. I jestem w rozterce - na starym brakuje batcha na flakonie, również logo bogarta w okolicach atomizera (takie B) jest inne. Może inna partia, starsze może były inne... Dziwne
  • Odpowiedz