Wpis z mikrobloga

@a__s @m__b @Moderacja

Wytłumaczycie mi proszę jak to działa.

Wczoraj moja różowa która miała konto od półtora roku dostała bana. Za to że logowała się z mojego telefonu. Czy serio myślicie że założyłem osobne konto 18 miesięcy temu żeby teraz trollować?

Nie dość że ona dostała bana za multikonto to ja na swoim koncie dostałem bana do 2020. Zadałem pytanie kilkukrotnie dlaczego. Nie uzyskałem odpowiedzi. Ale jak poprosiłem o usunięcie konta, odpowiedź dostałem w 10 minut.

Jak to jest z tymi multikontami? Dlaczego w ogóle ona dostała bana? Znaczy to że jak pozwolę kumplowi się zalogować ze swojego komputera/telefonu na jego konto to on też dostanie bana?

Miałem tu konto (SH91) pięć lat, nie dostałem nigdy żadnego ostrzeżenia, tylko od razu bana za obrazek który jest popularny na wykopie i nie banowany na miesiąc, a wczoraj nagle znaleźliście multikonto które nie istnieje i daliście bana do 2020. WTF?

Pytałem wielokrotnie o co chodzi i dlaczego tak się stało, jedyna odpowiedź jaka otrzymałem to "moderator miał rację", choć wykazałem że zadnego punktu regulaminu nie złamałem cytując wam tenże regulamin. O co więc chodzi?

Czekam na odpowiedź.

#afera #moderacja #moderacjacontent
  • 21
@Perkele93: No akurat moja różowa ma inne poglądy niż ja (zresztą żadne z nas nigdy się nie wypowiada publicznie w kwestii polityki) i nie wiem czy w ogóle ogarnęła jak działa wykopywanie bo siedziała na mikroblogu głównie.

Tak czy siak wczoraj po dodaniu komentarza pod zdjęciami elfika, dostała multikonto, a ja bana do 2020. Wtedy też poprosiłem o usunięcie mojego konta i po 10 minutach odpowiedź. Ale na wcześniejsze moje pytania
@Perkele93: Też mi się tak wydaje, ja siedziałem i miałem #!$%@? jajca grając w The Last Of Us, różowa siedzi obok i nagle ma bana za multikonto i wpadła w popłoch (tak średnio ogarnia wykop, to dlatego) xD

W żaden sposób nie wplywaliśmy na swoje wpisy czy znaleziska z prostej przyczyny. Żadne z nas takich nie dodawało, a na dodatek mamy inne poglądy w wielu kwestiach :)