Wpis z mikrobloga

Szukam odkurzacza dla mamy. Ona się uparła na Dyson V10. Ale ta cena?... Odstraszyło mnie też, że niby ma 60min. pracy, ale na niskiej mocy. A na pełnej ze szczotką niby mniej niż 10minut. I jak tu odkurzyć cały dom (z dywanami)? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A druga sprawa, że słabe jest to, że filtrują komentarze u siebie w sklepie i widnieją tylko pozytywne opinie. (a może nawet sami sobie piszą?)
https://shop.dyson.pl/vacuums/v10-absolute-226397-01-bundle#reviews

A więc pytanie. Jaki odkurzacz polecacie, i czy ten Dyson jest w ogóle czegoś warty?
Oczywiście chodzi mi o ręczne odkurzacze jako JEDYNY odkurzacz w domu. Powinien być lekki, zwrotny no i fajny ogólnie. Wolałbym wydać raczej 1500zł niż 2500zł.

#odkurzacz #agd #dyson #gospodynidomu #kiciochpyta
  • 5
@Fifth_Element: ja tam postawiłem na thomas aqua+. Eksploatacja nie tania, i może nie jest mały, ale wśród wodniaków to i tak mikrus. A IMO jak nie chcesz mieć więcej niż jednego, to lepiej mieć wodniaka niż nie mieć. Cena startera poniżej 1500. Do tego są dodatkowe akcesoria dostępne, ale jak nie ma psa/kota/konia w domu, to w zasadzie starter ma wszystko.
Według mnie bardzo dobrym handstickiem jest Thomas Quickstick Family. Filtr łatwo się wymienia, pojemnik łatwo się opróżnia, bateria dobrze trzyma i ładuje się w 6 godzin do pełna. Ma bardzo dobrą moc ssania, można nim dotrzeć w każdy domowy zakamarek i ma elektryczną turboszczotkę, która bardzo dobrze się sprawdza przy dywanach :)