Ma ktoś może #odkurzacz #dyson V10 origin. Mam pytanie o włącznik, przycisk, spust do uruchamiania. Czy tez macie tak, że strasznie delikatnie wpada po naciśnięciu i nie odbija do końca? Sprawdzałem w sklepie innego V10 (nie origin) i tam przycisk odbija do końca a u mnie można go jeszcze delikatnie wyciągnąć palcami. W modelu V8 wyczuwalne jest kliknięcie przy włączniku. Zastanawiam się czy ten model tak ma czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak wysokiej premii 650 zł i to w całości pieniężnej do darmowego CitiKonta to bardzo dawno nie było! Do tego dochodzi jeszcze skromna, bo skromna, ale zawsze coś lokata na 4%. Warto również dodać, że promocję tę można połączyć z promocją, gdzie za darmoszkę zgarniecie odkurzacz Dyson lub zegarek Garmina, albo 1200 zł w bonach Alllegro :)

Szczegóły promocji => https://zarabiajnabankach.pl/650-zl-nagrody-pienieznej-na-start-za-citikonto-od-citibank-plus-lokata-na-4-proc/

#znb #zarabiajnabankach

#banki #
ZarabiajnaBankach - Tak wysokiej premii 650 zł i to w całości pieniężnej do darmowego...

źródło: Citibank-CitiKonto-650-zl

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrócił darmowy odkurzacz od Dysona ;) Masz kolejną szansę otrzymać odkurzacz Dysona za darmo, a przy okazji może to być dobry, ale trochę spóźniony prezent na Dzień Kobiet! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dodatkowo wpadnie 300 zł extra premii na jakieś tam drobne wydatki ( ͜͡ʖ ͡€) np. na waciki...

Co trzeba zrobić:
1. zrealizować min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu kalendarzowym po
ZarabiajnaBankach - Wrócił darmowy odkurzacz od Dysona ;) Masz kolejną szansę otrzyma...

źródło: Citibank-KK-odkurzacz-Dyson

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś oczyszczacz - nawilżacz powietrza dyson? Chciałbym zasięgnąć rady o podstawowe funkcje, ustawienia. Czy np
urządzenie ma chodzić 24/7?
Czy wentylator przedni lepiej żeby był włączony czy go wyłączyć?
Lac wodę demineralizowaną czy z kranu?

Oczyszczacz powietrza z wentylatorem DYSON Purifier Humidify+Cool PH2 De-NOx
Anoniemamowy - Ma ktoś oczyszczacz - nawilżacz powietrza dyson? Chciałbym zasięgnąć r...

źródło: Dyson-Purifier-Humidify-Cool-Formaldehyde-PH04_OG

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słyszałeś kiedyś w domu: "kupmy Dysona, kupmy Dysona", ale cena za odkurzacz Cię przerażała? Teraz odkurzacz Dysona otrzymasz za darmo, a przy okazji może to być dobry, ale trochę spóźniony prezent na Walentynki lub Dzień Kobiet! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dodatkowo wpadnie 300 zł extra premii na jakieś tam drobne wydatki ( ͜͡ʖ ͡€)

Co trzeba zrobić:
1. zrealizować min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w pierwszym,
ZarabiajnaBankach - Słyszałeś kiedyś w domu: "kupmy Dysona, kupmy Dysona", ale cena z...

źródło: Citibank-KK-odkurzacz-Dyson

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słyszałeś kiedyś w domu: "kupmy Dysona, kupmy Dysona",


@ZarabiajnaBankach:
Nie, słyszę za to "po co nowy odkurzacz, ten co mamy jest jeszcze dobry". Było nie brać gold diggerki co musi przyszpanować na instagramie.
  • Odpowiedz
pionowy odkurzacz to oszczędność miejsca i ergonomia pracy.


@Cozwykopem:
Nie musisz mi mówić, bo używam od wielu lat, a za wynalazek lepszy od krojonego chleba uznaję pionowy mopoodkurzacz na mokro (Roborock Dyad Pro), który dołączył do stajni wraz z narodzeniem potomka i narastającą ilością dziecięcych obiadków lądujących na podłodze. Nie ma jednak absolutnie żadnego sensu aby przepłacać za Dysona (no chyba, że jako gadżet to chwalenia się na Insta), kiedy
  • Odpowiedz
#dyson Ma ktoś doświadczenie w reklamacji u Dysona? Jakieś tipy typu rejestracja urządzenia na stronie itp? Szczotka fluffy ma kłopot z kółkami (czyszczenie już nie przynosi rezultatu) i odkleiło się futerko prowadzące. Zdaje sobie sprawę, że może być to traktowane jako uszkodzenia mechaniczne, ale z drugiej strony odkurzam tym tylko dom, a urządzenie ma 1,5 roku...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, przepinam się z odkurzacza na kabel na pionowy bezprzewodowy. Zależy mi by było nie za dużo - maks 700zł. Z tego co wypatrzyłem to moimi faworytami są:
- Laresar V7
- Laresar V11
- XIAOMI G20 Lite
- Dreame T30 Flex
Które byście polecili? Jeśli chodzi o moc to imitacja Dysona czyli Laresar wygrywa ale czy to nie zepsuje się po czasie? Moja dziewczyna ma dreame v11 i nie narzeka(poza jedną
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan943 każdy się zepsuje wcześniej czy później a przynajmniej padnie bateria w cenie połowy odkurzacza. Akurat w sprzęcie za 3 stówki nie ma co oczekiwać długowieczności. Mam jakiegoś katedra i ilafa już dłuższy czas i fajny sprzęt o ile nie masz zamiaru tym wielkiej chałupy ogarniać.
  • Odpowiedz
#sprzatanie #domy #mopy #mop #karcher #dyson

Mirasy potrzebuje kupic mopa :D jakiegos porzadnego, myslalem o takim ktory separuje brudna wode od czystej. Oczywiscie jakis elektryczny - na baterie.

Do mycia 80m2 paneli podlogowych. Jak zaczalem szukac to znalazlem jakiegos karchera za 1500zl i pomyslalem czy nie lepiej juz dorzucic 1k do dysona submarine? Wtedy za tego tysiaka mamy super odkurzacz
TurboBlejzer - #sprzatanie #domy #mopy #mop #karcher #dyson

Mirasy potrzebuje kupic ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki to jest gowniany odkurzacz, wciaga kiedy i jak chce. Wieczny problem z zatkanym ciagiem powietrza, chociaz odetkany. HTFU.

#dyson
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakich oczyszczacy powietrza uzywacie i mozecie polecic?

Mam troche urzadzen Dysona i sobie chwale wiec poczatkowo myslalem, zeby kupic cos od nich ale jak zaczalem zaglebiac sie w technikali to wyglada, ze sa lepsze opcje na rynku.

Mam do oczyszczenia okolo 70m2, zalezy mi glownie na oczyszczaniu powietrza, wszelkie dodatki typu usuwanie zapachow czy nawilzanie powietrza to dodatek ale nie scisle wymaganie.

Jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CastleBuilder: Mam niecaly rok wiec na razie ciezko mowic o awaryjnosci, caly czas jest gwarancja wiec na razie sie tym nie przejmuje. Mam V15 i jestem bardzo zadowolony, ale musisz brac poprawke na to, ze mam go stosunkowo krotko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Trixee: ogólnie to dziś już to dałem, bo ma imieniny, więc w sumie jutro na wigilię może sobie z tego skorzystać.

Dostawa była na 29 grudnia - ale podjechałem do galerii i kupiłem w MediaMarkcie.

Jedynie to zamówiłem to przez neta i za godzinkę było do odbioru.

No jest zadowolona, śpiewa w domu od dwóch godzin :D
  • Odpowiedz
przez ostatnie 3 tygodnie kupiłem 2 urządzenia #dyson i oto historia zabaw z nimi

TL:DR


- air wrap, po rozpakowaniu działał przez chwilę, potem pojawiała się dioda, żeby wyczyścić filtr (w zupełnie nowym urządzeniu). po 10 minutach można było włączyć znowu, ale po chwili używania urządzenie dalej musiało „stygnąć” parę minut przed kolejnym użyciem. bez słowa gadania wymienili na nowe urządzenie
powodzenia - przez ostatnie 3 tygodnie kupiłem 2 urządzenia #dyson i oto historia zab...

źródło: image_picker_D2E84236-4FF7-4E53-8EC4-13465094DCDD-26581-00003A35C6D83681

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach