Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#dyson #odkurzacz #sprzatanie
Mam pytanie do posiadaczy Gen5 Detect, w jakim języku macie licznik cząstek gdy wybierzecie język polski?
Mam pytanie do posiadaczy Gen5 Detect, w jakim języku macie licznik cząstek gdy wybierzecie język polski?
- 0
Ma ktoś może #odkurzacz #dyson V10 origin. Mam pytanie o włącznik, przycisk, spust do uruchamiania. Czy tez macie tak, że strasznie delikatnie wpada po naciśnięciu i nie odbija do końca? Sprawdzałem w sklepie innego V10 (nie origin) i tam przycisk odbija do końca a u mnie można go jeszcze delikatnie wyciągnąć palcami. W modelu V8 wyczuwalne jest kliknięcie przy włączniku. Zastanawiam się czy ten model tak ma czy
Niedawno jeden miras opublikował na mirko recenzję suszarki do włosów a la dyson z aliexpress, ale oryginalny wpis został usunięty i nie mogę teraz tego znaleźć, wie ktoś o jaki model mogło chodzić?
Chodzi o ten post
https://wykop.pl/wpis/85122461/zamowilem-podrobek-suszarki-dysona-jako-ze-uzywale
#aliexpress #dyson #chinskiecuda #kiciochpyta
Chodzi o ten post
https://wykop.pl/wpis/85122461/zamowilem-podrobek-suszarki-dysona-jako-ze-uzywale
#aliexpress #dyson #chinskiecuda #kiciochpyta
- 1
@reseted: o to chodziło dziękuję
@zurawinazmusztarda Spoko, akurat też mnie zaciekawiło i prewencyjnie dodałem do ulubionych na Ali, dziwne tylko, że OP wywalił wpis
Tak wysokiej premii 650 zł i to w całości pieniężnej do darmowego CitiKonta to bardzo dawno nie było! Do tego dochodzi jeszcze skromna, bo skromna, ale zawsze coś lokata na 4%. Warto również dodać, że promocję tę można połączyć z promocją, gdzie za darmoszkę zgarniecie odkurzacz Dyson lub zegarek Garmina, albo 1200 zł w bonach Alllegro :)
Szczegóły promocji => https://zarabiajnabankach.pl/650-zl-nagrody-pienieznej-na-start-za-citikonto-od-citibank-plus-lokata-na-4-proc/
#znb #zarabiajnabankach
#banki #
Szczegóły promocji => https://zarabiajnabankach.pl/650-zl-nagrody-pienieznej-na-start-za-citikonto-od-citibank-plus-lokata-na-4-proc/
#znb #zarabiajnabankach
#banki #
źródło: Citibank-CitiKonto-650-zl
PobierzWrócił darmowy odkurzacz od Dysona ;) Masz kolejną szansę otrzymać odkurzacz Dysona za darmo, a przy okazji może to być dobry, ale trochę spóźniony prezent na Dzień Kobiet! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dodatkowo wpadnie 300 zł extra premii na jakieś tam drobne wydatki ( ͡€ ͜ʖ ͡€) np. na waciki...
Co trzeba zrobić:
1. zrealizować min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu kalendarzowym po
Co trzeba zrobić:
1. zrealizować min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu kalendarzowym po
źródło: Citibank-KK-odkurzacz-Dyson
PobierzMa ktoś oczyszczacz - nawilżacz powietrza dyson? Chciałbym zasięgnąć rady o podstawowe funkcje, ustawienia. Czy np
urządzenie ma chodzić 24/7?
Czy wentylator przedni lepiej żeby był włączony czy go wyłączyć?
Lac wodę demineralizowaną czy z kranu?
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem DYSON Purifier Humidify+Cool PH2 De-NOx
urządzenie ma chodzić 24/7?
Czy wentylator przedni lepiej żeby był włączony czy go wyłączyć?
Lac wodę demineralizowaną czy z kranu?
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem DYSON Purifier Humidify+Cool PH2 De-NOx
źródło: Dyson-Purifier-Humidify-Cool-Formaldehyde-PH04_OG
Pobierz@Anoniemamowy: przerost formy nad treścią
Samo to ze jedyny wiatrak ma srednice mniejsza niz szerokosc kolumny, pokazuje jak ograniczone to jest urzadzenie
Samo to ze jedyny wiatrak ma srednice mniejsza niz szerokosc kolumny, pokazuje jak ograniczone to jest urzadzenie
- 1
Planuje zakupić Oczyszczacz powietrza z wentylatorem DYSON Purifier Humidify+Cool PH2 De-NOx Wi‑Fi ma ktoś? Jak opinie? #oczyszczaczpowietrza #dyson
źródło: 1000081902
Pobierz@ZdzislawRotterdam: chcemy ci pogratulować zarobków. Nie każdy może kupić coś, co może dostać 10x taniej
@ZdzislawRotterdam: Uzywam od 2ch lat i jestem zadowolony. Wykrywa cząsteczki PM 2.5 i szybko wentyluje pomieszczenie. Jedyne spostrzeżenie to, że później takie powietrze wydaje się suche.
Słyszałeś kiedyś w domu: "kupmy Dysona, kupmy Dysona", ale cena za odkurzacz Cię przerażała? Teraz odkurzacz Dysona otrzymasz za darmo, a przy okazji może to być dobry, ale trochę spóźniony prezent na Walentynki lub Dzień Kobiet! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dodatkowo wpadnie 300 zł extra premii na jakieś tam drobne wydatki ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Co trzeba zrobić:
1. zrealizować min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w pierwszym,
Co trzeba zrobić:
1. zrealizować min. 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w pierwszym,
źródło: Citibank-KK-odkurzacz-Dyson
PobierzSłyszałeś kiedyś w domu: "kupmy Dysona, kupmy Dysona",
@ZarabiajnaBankach:
Nie, słyszę za to "po co nowy odkurzacz, ten co mamy jest jeszcze dobry". Było nie brać gold diggerki co musi przyszpanować na instagramie.
pionowy odkurzacz to oszczędność miejsca i ergonomia pracy.
@Cozwykopem:
Nie musisz mi mówić, bo używam od wielu lat, a za wynalazek lepszy od krojonego chleba uznaję pionowy mopoodkurzacz na mokro (Roborock Dyad Pro), który dołączył do stajni wraz z narodzeniem potomka i narastającą ilością dziecięcych obiadków lądujących na podłodze. Nie ma jednak absolutnie żadnego sensu aby przepłacać za Dysona (no chyba, że jako gadżet to chwalenia się na Insta), kiedy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JakDorobic_com: moje postanowienie noworoczne na 2026
źródło: survive-funny
Pobierz@JakDorobic_com: zrobić formę życia
#dyson Ma ktoś doświadczenie w reklamacji u Dysona? Jakieś tipy typu rejestracja urządzenia na stronie itp? Szczotka fluffy ma kłopot z kółkami (czyszczenie już nie przynosi rezultatu) i odkleiło się futerko prowadzące. Zdaje sobie sprawę, że może być to traktowane jako uszkodzenia mechaniczne, ale z drugiej strony odkurzam tym tylko dom, a urządzenie ma 1,5 roku...
- 0
@sm_m: wyrobiły się i wkręca się w nie sierść po dosłownie jednym odkurzaniu je blokując. No filc prowadzący się podklejał.
@magicznyfred: te kółka można łatwo wyczyścić bo one są wyciągane, wystarczy podważyć z jednej strony te bolce, na których one się obracają
- 0
Hej, przepinam się z odkurzacza na kabel na pionowy bezprzewodowy. Zależy mi by było nie za dużo - maks 700zł. Z tego co wypatrzyłem to moimi faworytami są:
- Laresar V7
- Laresar V11
- XIAOMI G20 Lite
- Dreame T30 Flex
Które byście polecili? Jeśli chodzi o moc to imitacja Dysona czyli Laresar wygrywa ale czy to nie zepsuje się po czasie? Moja dziewczyna ma dreame v11 i nie narzeka(poza jedną
- Laresar V7
- Laresar V11
- XIAOMI G20 Lite
- Dreame T30 Flex
Które byście polecili? Jeśli chodzi o moc to imitacja Dysona czyli Laresar wygrywa ale czy to nie zepsuje się po czasie? Moja dziewczyna ma dreame v11 i nie narzeka(poza jedną
@Jan943 każdy się zepsuje wcześniej czy później a przynajmniej padnie bateria w cenie połowy odkurzacza. Akurat w sprzęcie za 3 stówki nie ma co oczekiwać długowieczności. Mam jakiegoś katedra i ilafa już dłuższy czas i fajny sprzęt o ile nie masz zamiaru tym wielkiej chałupy ogarniać.
#sprzatanie #domy #mopy #mop #karcher #dyson
Mirasy potrzebuje kupic mopa :D jakiegos porzadnego, myslalem o takim ktory separuje brudna wode od czystej. Oczywiscie jakis elektryczny - na baterie.
Do mycia 80m2 paneli podlogowych. Jak zaczalem szukac to znalazlem jakiegos karchera za 1500zl i pomyslalem czy nie lepiej juz dorzucic 1k do dysona submarine? Wtedy za tego tysiaka mamy super odkurzacz
Mirasy potrzebuje kupic mopa :D jakiegos porzadnego, myslalem o takim ktory separuje brudna wode od czystej. Oczywiscie jakis elektryczny - na baterie.
Do mycia 80m2 paneli podlogowych. Jak zaczalem szukac to znalazlem jakiegos karchera za 1500zl i pomyslalem czy nie lepiej juz dorzucic 1k do dysona submarine? Wtedy za tego tysiaka mamy super odkurzacz
źródło: image
Pobierz@TurboBlejzer: Mozesz jeszcze sprobowac Karcher SC3 - to myjka parowa wlasnie z mopem parowym. Masa nakladek do czyszczenia roznych rodzajow zabrudzen i u mnie to spisuje sie fantastycznie.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Jaki to jest gowniany odkurzacz, wciaga kiedy i jak chce. Wieczny problem z zatkanym ciagiem powietrza, chociaz odetkany. HTFU.
#dyson
#dyson
Jakich oczyszczacy powietrza uzywacie i mozecie polecic?
Mam troche urzadzen Dysona i sobie chwale wiec poczatkowo myslalem, zeby kupic cos od nich ale jak zaczalem zaglebiac sie w technikali to wyglada, ze sa lepsze opcje na rynku.
Mam do oczyszczenia okolo 70m2, zalezy mi glownie na oczyszczaniu powietrza, wszelkie dodatki typu usuwanie zapachow czy nawilzanie powietrza to dodatek ale nie scisle wymaganie.
Jak
Mam troche urzadzen Dysona i sobie chwale wiec poczatkowo myslalem, zeby kupic cos od nich ale jak zaczalem zaglebiac sie w technikali to wyglada, ze sa lepsze opcje na rynku.
Mam do oczyszczenia okolo 70m2, zalezy mi glownie na oczyszczaniu powietrza, wszelkie dodatki typu usuwanie zapachow czy nawilzanie powietrza to dodatek ale nie scisle wymaganie.
Jak
@qtass masz odkurzacz i ile go masz bo na necie dużo negatywnych opinii jeśli chodzi o awaryjność?
- 0
@CastleBuilder: Mam niecaly rok wiec na razie ciezko mowic o awaryjnosci, caly czas jest gwarancja wiec na razie sie tym nie przejmuje. Mam V15 i jestem bardzo zadowolony, ale musisz brac poprawke na to, ze mam go stosunkowo krotko.
- 0
Potrzebuję pomocy, sprawdzam różnice w necie ale AI mi daje sprzeczne odpowiedzi. Czym tak naprawdę różnią się te wersje i która jest lepsza?
Chce kupić dla dziewczyny (włosy poza ramiona, proste)
#uroda #dyson #pytaniedoeksperta #rozowepaski #beauty
Chce kupić dla dziewczyny (włosy poza ramiona, proste)
#uroda #dyson #pytaniedoeksperta #rozowepaski #beauty
źródło: IMG_4717
PobierzMyślę,że będzie zadowolona tak czy siak. Kupiłeś na stronie oficjalnej? Kiedy prognozowana dostawa?
- 1
@Trixee: ogólnie to dziś już to dałem, bo ma imieniny, więc w sumie jutro na wigilię może sobie z tego skorzystać.
Dostawa była na 29 grudnia - ale podjechałem do galerii i kupiłem w MediaMarkcie.
Jedynie to zamówiłem to przez neta i za godzinkę było do odbioru.
No jest zadowolona, śpiewa w domu od dwóch godzin :D
Dostawa była na 29 grudnia - ale podjechałem do galerii i kupiłem w MediaMarkcie.
Jedynie to zamówiłem to przez neta i za godzinkę było do odbioru.
No jest zadowolona, śpiewa w domu od dwóch godzin :D
- 0
- 1
@NaczelnyAgnostyk: nie no, własnie ma p-------a na punkcie beauty i włosów :p
- 1
@NaczelnyAgnostyk: Wziałem, ale jak będzie missbuy to zwalę na Ciebie, oki?
źródło: image
Pobierzprzez ostatnie 3 tygodnie kupiłem 2 urządzenia #dyson i oto historia zabaw z nimi
TL:DR
- air wrap, po rozpakowaniu działał przez chwilę, potem pojawiała się dioda, żeby wyczyścić filtr (w zupełnie nowym urządzeniu). po 10 minutach można było włączyć znowu, ale po chwili używania urządzenie dalej musiało „stygnąć” parę minut przed kolejnym użyciem. bez słowa gadania wymienili na nowe urządzenie
TL:DR
- air wrap, po rozpakowaniu działał przez chwilę, potem pojawiała się dioda, żeby wyczyścić filtr (w zupełnie nowym urządzeniu). po 10 minutach można było włączyć znowu, ale po chwili używania urządzenie dalej musiało „stygnąć” parę minut przed kolejnym użyciem. bez słowa gadania wymienili na nowe urządzenie
źródło: image_picker_D2E84236-4FF7-4E53-8EC4-13465094DCDD-26581-00003A35C6D83681
Pobierz@powodzenia: ja swój kupiłem kilka lat temu i do tej pory ciągnie jak ex po klubach
@powodzenia: To chyba te małe kółeczka, w tych szczotkach do dywanów urywają się duże kółka i musisz wymienić całą część trzymającą je
źródło: jlaHiFG
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























#odkurzacz #dyson #sprzatajzwykopem #mieszkanie