Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jezeli nigdy nie uprawialem seksu (28 lvl) to duzo stracilem? Moge sie uwazac za wygrywa, prawdziwego mezczyzne? Na pozostalych plaszczyznach jest lepiej niz dobrze. #seks #zwiazki


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?ąc od oczywistych wysrywów, typu "seks tylko z miłości", czy "28-letni prawik jest spoko, nie ma w tym nic złego", to moim zdaniem tak, trochę straciłeś.

Pomijając też to jak seks na nas wpływa, to również czasu nie cofniesz. Co innego taki młodzieńczy seks, kiedy jest beztrosko, niezdarnie, dopiero się odkrywacie i w pewnym sensie... bezinteresownie? A co innego jak już masz te 28 lat i jesteś bardziej świadom gry
@southlander: widzisz tutaj dochodzimy do momentu w którym na dobra sprawę op się jasno nie określił, a my kreujemy sobie jego subiektywny pogląd.

W moich oczach heteroseksualny facet z którym "wszystko jest w porządku" jednak mimo tego jest 28 prawikiem jest to typ gdzieś niezaradny, bojąc się kontaktu z płcią przeciwna, wycofany w kontaktach z kobietami, traktujący każda nowa znajomość jako cos niezwykle wymagającego etc, etc. Myślę że tutaj obiektywnie możemy
Myślę że tutaj obiektywnie możemy stwierdzić, że nie jest to coś pozytywnego, kuszacego dla kobiet.


@Annaroth: To nie jest obiektywne stwierdzenie. Nie łączmy tak płytko prawictwa, z wycofaniem lub ze strachem przed kobietami. Ktoś po prostu mógł stwierdzić: "na seks zdecyduję się tylko jak spotkam tę jedyną". A nie spotkał towarzyszki z którą chciałby dzielić całe życie.

Więc po pierwsze to można mieć seks wcześniej niż tylko z małżonką, wiadomo, że
@southlander: statystyka.

To co piszesz to odstępstwo od wyjątku, jasne, można być ogarnietym i starodatowym prawikiem i nie każdy będzie taki jak ja go opisuje. Jednak ja takiego gościa jak ty odpisałeś to jeszcze nie poznałem, w ogóle znam może kilku starych prawikow, jednak to też tylko pobieżnie. I tutaj obserwacje pokrywają się z wnioskami.

Mam na myśli flirt
statystyka.


@Annaroth: Pytanie czy chcemy się wstrzelić w gusta większości żeby łatwiej się przypodobać większej grupie kobiet, czy może chcemy pozostać sobą i spotkać ten niewielki procent kobiet który ma wywalone na statystykę i szuka kogoś kto "nie jest jak wszyscy". Takie kobiety mają naprawdę problem żeby spotkać kogoś o podobnym podejściu, zwłaszcza w kulturze która nie traktuje poważnie czystości przedmałżeńskiej, więc gdy już takiego kogoś spotkają, to o wiele łatwiej
@southlander: wiesz co, tutaj patrzę pod kątem pytania żadnego przez op. Jasne, zgadzam się, że taka metoda wyboru partnerki na lata jest znacznie lepsza, jednak op zadał proste pytanie czy 28 letni prawik może czuć się wartościowym mężczyzna.

Ja bazując na swoich doświadczeniach zauważyłem to co opisałem, dodatkowo na wykopie jednak jest tendencja, że Ci prawicy to jednak w większości mizoginistyczne zakonpleksione ścierwa. Pomimo, że wielu opisuje siebie jako pewnych siebie,
ElfickaMurzynka:

Przeciez lwia czescia ogarniecia zyciowego jest wlasnie dobra praca. Jak mozna powiedziec o kims niezaradnym ze srednio ogarnia zycie? Sorry ale dla mnie bardziej ogarniety zyciowo jest ten z dobra praca niz powodzeniem u kobiet


Błąd, kobiety tak na to nie patrzą. Myślisz, że kogo uznają za bardziej ogarnietego zyciowo, grubaska programiste 15k, który rumieni sie gdy ma zagadac do dziewczyny czy chada magazyniera2k, który co weekend rucha inną? Z
Mojemu dziecku zabraniałem oglądać bajki. Dziś ma 18 lat i może już oglądać Toma i Jerry. Stwierdziło, że nie podobają jej te bajki czyli miałem rację że nie pozwalałem oglądać :)
Poczekaj do 60tki. Też tak będziesz miał. :(