Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: jak bym mial e46 w turasie to ani wzrost ani morda by mi nie ppomogla xD jak mozna kupic cos takiego i jeszcze gdzies sie z tym pokazac xD


@Sweet_acc_pr0sa: Po prostu trzeba nie mieć kompleksów. A jeszcze powiem (bo oglądałem) że te kombi całe pordzewiałe( ͡° ͜ʖ ͡°) A gościu mega sympatyczny i rzeczowy.
@Niski_Manlet: ile oni mają? 210 vs 158?


@dleifteh: Prowadzący na chyba 202cm a gość nawet mniej i jak stał przy samochodzie (oglądałem program) to patrząc że był prawie z linia dachu to tak ze 152cm czyli pół metra różnicy. A poza tym gościu mega sympatyczny, rzeczowy i... bez kompleksów bo zgłosił się z takim gracikiem, do tego przerdzewialym i mówił że dał poniżej 3tys. (mimo ,że w domu ma drugi
wykopowe #!$%@? co nie chcą wyjść z piwnicy i chcą się wieszać bo mają ...168cm


@Brunner:

168,5 cm dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to wiesz o co im chodzi, ten ziomek z wideo też o tym wie, przegrywom chodzi to, że po prostu p0lki ich nie chcą, ten z video jak myślisz ma branie? nawet gdyby zarabiał gruby hajs by miał problem pewnie..
znam się na ludziach i wiem że wzrost go trapi, widać to po nim.


@dleifteh: Heh ty mój mały internetowy psychologu... Jak widać (na video) po kimś co go trapi? Proszę o konkrety a nie ogólniki.

ten z video jak myślisz ma branie?

Ja tego nie wiem i ty tego też nie (choć wydaje ci się że wiesz) Ale zdradzę ci tajemnicę, wzrost w relacjach damskio męskich (u zdrowych nie spierilonych
@Brunner: Chodzi taki smutny i ma taki piskliwy wstydliwy głos xd

Ale zdradzę ci tajemnicę, wzrost w relacjach damskio męskich (u zdrowych nie spierilonych i zakompleksionych ludzi) nie ma znaczenia... To znaczy ma o tyle że jednak nie chcemy mieć partnera dużo wyższego lub dużo niższego od siebie i tyle cała filozofia.


Ehhh, jak to nie ma? xd
To co ma znaczenie? Osobowość? Też ale do tego trzeba być ładnym i
d.....h - @Brunner: Chodzi taki smutny i ma taki piskliwy wstydliwy głos xd

 Ale zd...

źródło: comment_BFWb5ffx5Oy5bI7RB23ru6GikbA5jGUx.jpg

Pobierz
@dleifteh: Chodzi smutny... to pewnie że względu wzrostu, bo wyżsi ludzi to nigdy smutni nie są...#!$%@? psychologia level wykop( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i co że szuka wysokiego? może ma kompleksy, takie preferencję lub sama jest wysoka. Albo nie chce trafić na takiego dzbana co będzie myślał tylko o swoim wzroście( ͡° ͜ʖ ͡°)
możliwe że nie ma kompleksu do samego wzrsotu, ale do tego że jest traktowany jak dzieciak


@dleifteh: A skąd ty możesz wiedzieć jak jest traktowany? Bo patrząc np. na relacje w naszym rządzie gdzie to poseł Kaczyński 167 w kapeluszu traktuje prezydenta Polski który ma z 180 jak dzieciaka i z góry. Zresztą większość Polaków tak go traktuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
może ma kompleksy, takie preferencję


@Brunner: wychodzi na to że większość ma kompleksy, a zwykły typ ma szukać tych z marginesu?
Dajmy na to typ z ładną mordą ale wzrost 170, wiadomo że będzie miał pewnie branie u tych brzydkich, ale też chce tą ładną.
poseł Kaczyński 167 w kapeluszu traktuje prezydenta Polski który ma z 180 jak dzieciaka


@Brunner: hitler tez był niski, ale co to ma do rzeczy? xd żeby być szanowanym niskim to trzeba być kimś, żeby nadrobić? xd
mimo wszystko z kaczora nie potrzebnie się tak śmieją, bo kwaśniewksi, tusk miller, mają podobny wzrost do kaczora, a kaczor zawsze był wyśmiewiewany z tego powodu.
@dleifteh: Ja mam tyle i nigdy nie miałem problemów z dziewczynami. Ale też nigdy nie startowałem (poza pojedynczymi przygodami) do wyższych dziewczyn. Obecnie od wielu lat mam ładną żonę która jest jakieś 5cm niższa i taka różnica jest mysl w sam raz, ale równie dobrze jeśli była by minimalne wyższa lub niższa to też raczej nie stanęło by nam to na drodze:)
Więc twoje teorie da o kant dupy potłuc i
@Brunner: ja wiem że typ nawet 165 cm może znaleźć kobietę do związku, po co mi to mówisz?
Tylko że taki gość musi się ładnie postarać żeby kobiecie się spodobać, a ja ze swoimi 174 cm chce być traktowany jak wysokie typy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dleifteh: A jak są traktowane wysokie typy? Serio się pytam bo to dla mnie jakaś nowość. I nie wiem może to jakas nowa moda bo te 20-30 lat temu nie słyszałem o takich rewelacjach( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak są traktowane wysokie typy


@Brunner: tak samo jak bardzo atrakcyjne kobiety, bo dla nich męski typ to bardzo często wysoki.
Tak jak ja np. lubię kobiecość w kobiecie, wrażliwość, jak jest drobna, nieśmiała, to tak kobiety lubią u facetów tylko w drugą stronę.