Wpis z mikrobloga

@gunwomen: A kogo obchodzi kto gdzie gra, jeżeli Fabiański był przypadkowym bohaterem Euro 2016 (przypadkowym, bo podstawowym był Szczęsny, który połamał się już w pierwszym meczu o własnego zawodnika) i najlepszym zawodnikiem reprezentacji na MŚ 2018 (dla przypomnienia, Szczęsny miał 1 udaną interwencję w 2 meczach i to nawet nie strzału a wpuścił 5 bramek). Z innych sukcesów Szczęsnego w ramach kadry była czerwona kartka i karny na Euro 2012, także
którego ściągnął jeden z najlepszych (a na pewno najbogatszych) klubów w europie?


@venividi: No przez co MU rezerwowym składem wygrało bo drugi gol to w 100% winna buffona.

Przecież Szczęsny jest znacznie lepszy od Fabiańskiego


@Poro6niec: pod jakim względem?

Neuer też popełnia babole a mimo to nikt go nie uważa za gorszego od drugoligowego gracza


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Neuer jest przehajpowanym bramkarzem który popełnia wiele błędów w reprezentacji jest numerem jeden
@Zuben: Czyli jego zaslugi możemy skreslic? Popelnil blad, pokaz mi bramkarzy którzy tego nie robia.

Grał w Juve ostatni sezon i wszyscy o tym wiedzieli. Gdyby Szczesny nie byl pewnym bramkarzem to by go Juventus nie kupował.

Z reszta co to ma do rzeczy w pytaniu Fabian czy Szczęsny?
Czyli jego zaslugi możemy skreslic?


@venividi: Nie ale nie można się nimi kierować bo nic one nie znaczą w ocenie aktualnej dyspozycji piłkarza.

Z reszta co to ma do rzeczy w pytaniu Fabian czy Szczęsny?


@venividi: To że samo bronienie w Juve nic nie znaczy.

Gdyby Szczesny nie byl pewnym bramkarzem to by go Juventus nie kupował.


@venividi: Ale szczęsny jest dobrym bramkarzem ale nie błyszczy w juve, nie
Fabian za to gra w słabszym klubie i musi cały czas bronić na napastników światowej klasy i ma bardzo dobry współczynnik interwencji


@Zuben: To dlaczego nie gra teraz w topowym klubie, tylko w West Hamie, skoro jest taki dobry?

Osobiście nie mam nic do Fabiana, po prostu uważam że Wojtek jest w dobrej formie i ładnie broni. Chciałbym jednak zeby obaj zagrali. Fabian z Łotwą.

Nie rozumiem natomiast prucia się że
@Poro6niec bo w decydujących momentach, kiedy trzeba zachować spokój to Fabian częściej ratował dupę. Tak mi się wydaje.

Mecz z Niemcami na euro 2016, Szwajcaria, Portugalia- bronił bardzo dobrze.

Szczęsny jest jednym z wybitnych, ale mam wrażenie że 10 razy obroni, a 11 razem puści szmatę, lub się źle zachowa w ważnych momentach(Senegal, Kolumbia) :)
@Poro6niec: Sa na bardzo zblizonym poziomie. Szczesny nie ma chlodnej glowy ile razy odwalał gafe to przypomne (Grecja na Euro 2012, Senegal, w Arsenalu pare razy zreszta po ktorejs go odstawiono i wylecial do Romy i bodajze niedawno w Juve). Od kilku sezonow Fabian ratuje dupsko i ma najwiecej interwencji i to udanych w PL a gra nawet nie w sredniaku obecnie a poprzednio ratowal dupe druzynie ktora bronila sie przed