Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: dziękuje za odpowiedź, na początku myślę, że spróbuje w PLN, bo nie mam konto w Euro. Masz doświadczenie z którąś giełdą? ile prowizji jest przyzwoicie, a ile to już skandal? czym się giełdy różnią od kantorów?
  • Odpowiedz
@suze:gielda binance, kup krypto w kantorze inpay np i poślij na binance. Idz na gielde, ktora ma plynnosc, albo sluchaj ryska i miej transakcje co 2 godziny
  • Odpowiedz
@public_html: @Obruni: @rysiekryszard: Jeśli chodzi o giełdę to, aby miała trochę użytkowników, aby można było w miarę krótko handlować, intuicyjna w obsłudze, prosta, stabilna i tania.Czytałem już artykuły o giełdach, ale z roku 2016-2017 i trochę się pozmieniało, więc pytam z Waszego doświadczenia jak to wygląda w 2019 roku i z jakiej jesteście zadowoleni.
#kryptowaluty #bitcoin
  • Odpowiedz
@suze: właśnie niekoniecznie na dysku. Android jest bezpieczniejszy niż Windows dlatego polecamy mycelium, bądź Samurai na komorę. Na Windowsa jest electrum. Przy większych kwotach sprzętowy portfel trezor (ok 60€,).to portfele na btc. Alty maja swoje, ale to już musisz szukać do każdego. Jest multiportfel coinomi-ale tam zdaje się jakieś problemy były, sprawdź sobie. trezor obsługuje duzo altow.
  • Odpowiedz
  • 0
@suze czekaj, bez paniki. Najpierw przejzyj portal. Czy pln wplynely, jaki czas transakcji, czy zostaly kupione btc. Jesli na wszystko-tak. Znajdziesz gdzies na 4coin info ze srodki zostaly do Ciebie wyslane, czy podawales im swoj adres publiczny? - ciag 35 liter i cyfr.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: @public_html: @Obruni: @CryptoMirek:

Okej doszły mam pierwsze BTC w życiu ^^, musiałem wysłać potwierdzenie przelewu przez to, że to był pierwszy przelew nowego użytkownika, więc pora teraz przesłać pieniądze na portfel (wybrałem Electrum) i pojawia się teraz probelm. W zakładce odbierz kopiuje adres i wklejam go do 4coinsa w zakładce wyslij bitcoiny wybieram kwote maksymalna i biore wyslij i mi pojawia sie taki komunikat "Podaj proszę prawidłowy
  • Odpowiedz
  • 0
@suze hehe, troche masz pecha ze Cie z poczatku dopadl ten problem z bc1. To nowy standard i nie wszyscy go jescze przyjeli. Proponuje mycelium, tam jednym klikiem zmieniasz adresy z bc1, na 3 i odwrotnie, moze electrum tez to umie, nie wiem, bo nie mam.. Swoja droga z mycelium mozesz potem poslac na electrum, to kosztuje grosze ( doslownie) a pobawisz sie
  • Odpowiedz
@Obruni: @public_html: mysle ze bez Was zostawiłbym to wszystko i zestresował się na kolejny tydzień. Czyli rozumiem, że póki co to nie zadziała w 4 coinsach, a wiec mozna bezposrednio z 4coinsów na binanace?
  • Odpowiedz