Wpis z mikrobloga

O 3:22 obudziło mnie booom!
Pierwsza myśl to gnojki znow strzelają petardami z sylwestra. A jednak nie tym razem! Jakiś #!$%@? debil podłożył bombę pod bankomat xD ja #!$%@? xD gadałem z policja mówią ze zginęło max 1000€ tyle ze każdy wie, ze w bankomatach pieniądze są znaczone. To się chłopaki obłowili.
I fotka z rana
A i dodam ze bankowo to murzyn albo śniady bo mieszkam w takiej okolicy gdzie ich nie brakuje xD
#amsterdam #bomba #kretyni
Lieutenant_Drunk - O 3:22 obudziło mnie booom! 
Pierwsza myśl to gnojki znow strzelaj...

źródło: comment_1nKEAEsdMXMz5gXRlgXYymFlPsANKcLF.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Stragan: nijak. kasety z banknotami mają ładunki pirotechniczne z farbą i przy otwarciu w niewłaściwy sposób wszystkie banknoty ulegają zniszczeniu, a jak dobrze pójdzie to i otwierający dostanie farbą, która nie zechce zejść. Same banknoty nie są znaczone, bo wtedy każdy kto w dniu okradzenia bankomatu wybierał kasę miałby problem.
  • Odpowiedz
@heniek3: a spoko się mieszka. Już kilka lat tam. Na szczęście mieszkam po drugiej stronie metra tam gdzie park i głównie studenci i starzy z pieskami na emeryturach. Także ładnie, zielono, spokojnie. W soboty elegancki targ, tanie świeże produkty. Problem trochę jest po drugiej stronie. Pod Albertem heijnem stoją Murzyni i jak to oni murzynuja - pała zioło, puszczają to swoją muzykę, zaczepiają kobiety. Nie są agresywni ale śmiecą w #!$%@?
  • Odpowiedz