Wpis z mikrobloga

@k__d: jak nie masz kanału to nie bierz się za to bo nic nie zdziałasz. Ja kupiłem najtansze tłumiki bo w tego szrota nie inwestuje latam nim do pracy i po mieście tylko. Licząc że 160 kosztowały moje tłumiki, robociznau mechanika 100-150 pewnie i jesli składał tobie na lepszych cześciach to cena jest u ciebie ok
Połowa wartości auta xD

@k__d: w pewnym momencie nie ma to żadnego znaczenia. Koszty utrzymania auta są mniej więcej stałe kiedy mija mu 5 lat "życia" i stan techniczny auta pogarsza się tylko ze względu, że niektórzy błędnie rozumieją swoje bezpieczeństwo poprzez serwisowanie za mniej niż x% wartości auta. Cena jak za zamiennik w miarę ok - wychodzi 250zł tłumiki + robota, gdzie jak wszystko jest rdzą zawalone to wymaga to
@snwptest: 2001 rok, połowa wartości bo jest dużo rudej na dwóch drzwiach, nadkolach, małe wycieki przy silniku I sonda lambda nie działa, ciągły check. Za to ma gaz
@k__d: nie jest tak źle. Gdy w 2015 jeździłem szukać hatchbacka to widziałem "komisy" z hasłem "pojazdy od 1000 zł" ( ͡° ͜ʖ ͡°) do mojego zardzewiałego japońca komplet Dunlopów Sport BlueResponse 205 55 r16 kosztował 1100 zł, to ciekawy jestem jaki ten pojazd za 1000 zł musi być - trabant? a może po trzaśnięciu drzwiami drugie po drugiej stronie odpadną, albo jak mocniej hamulec wciśniesz to