Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki

Wyjaśnijmy tą sprawę raz na zawsze.

Leginsy:
Wygodna odzież na fitness, po domu, do założenia raz na jakis czas
Traktowanie ich jak spodnie i chodzenie non stop.

#leginsy #logikarozowychpaskow #rozowepaski #moda #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i Mirabelki 

Wyjaśnijmy tą...

źródło: comment_UBmdlmOerGJcAsXqXnI4Nbag2cL612Kz.jpg

Pobierz

Leginsy:?

  • Fitness, po domu, na szybkie wyjscie do sklepu 73.7% (221)
  • Codzienne wyjścia do pracy, na miasto, 26.3% (79)

Oddanych głosów: 300

  • 15
OP: Wpis jest publikowany z poziomu niebieskiego którego dziewczyna przez 90% czasu kiedy ma coś założonego na dupie to własnie legginsy.
Bez względu na okoliczności (oczywiście w granicach rozsądku). Ale zwykłe życiowe czynności jak: praca, zakupy, kino, knajpa, spacer... jest w legginsach.
Stąd pytanie czy to ja jestem jakiś #!$%@? ze uważam ze to typowo sportowa/podomowa odzież i nie można ich traktować jako substytut spodni. Czy wszystko jest OK.

Ten komentarz
@AnonimoweMirkoWyznania
No rejczel, że to odzież sportowa.
Po prostu przyszła teraz taka głupia moda i różowe pakują non stop (przeważnie) swoje płaskie dupy w gumowe gacie bo im tak wygodnie.

To tak jakbyś wszędzie chodził w butach do biegania
Jak ja szanuję ludzi, którzy mają #!$%@? w ubiór i wszelkie standardy jakie ukształtowały się na przestrzeni ostatnich lat. Nie wiem jak można sugerować się opinią jakichś randomów, którzy i tak gówno cię obchodzą. Uwielbiam indywidualizm, własny styl i chaos. Niech świat będzie piękny i kolorowy a przede wszystkim różny.
@AnonimoweMirkoWyznania: co innego traktować legginsy jako zamiennik spodni (to faktycznie często nie wygląda dobrze), ale można je jeszcze zakładać pod sukienki, tuniki czy dlugie t-shirty np. zamiast rajstop i to jest całkiem ok, już nie mówiąc o tym ze baardzo wygodne.