Wpis z mikrobloga

Sprawdź jak pielęgnować pasję, utrzymywać produktywność i nie zostać w tyle aby przygoda z pracą freelancerską nie skończyła się zbyt szybko ;) . Błędy freelancera i jednoosobowych firm z mojej perspektywy: https://mansfeld.pl/biznes/najczestsze-bledy-freelancera-malych-firm/

Wiem że słabo piszę ale chodzi o sam przekaz, można czytać tylko podtytuły jak ktoś bardzo cierpi ;) Pozdro!

#freelance #freelancer #webdesign #webdev #copywriting
  • 8
  • Odpowiedz
można to odebrać jak reklamę


@bogobojny_trans: Przed chwilką sam/sama poradziłeś mi jak "zachęcić". Zachęcanie kogokolwiek, kiedykolwiek do czegokolwiek jest stratą czasu. I to właśnie udoskonalenie "teasera" zwiększa ruch na stronie a ja nie mam, że tak powiem socialowego zacięcia do takich rzeczy ani nie jestem copywriterem, który "porwie" do zapoznania się z treścią wpisu.

Faktycznie, można to odebrać jako reklamę ale nie zwykłem przeciwdziałać temu jak ktoś coś odbierze i sprawiać
  • Odpowiedz
@mansfeld: no może teraz nie sprzedajesz tylko dajesz pierwszą działkę za darmo by złapać potencjalnych klientów a za pół roku bedziesz żebrać na patronajcie albo pisac zeby wykupic dostęp jak sie chce miec dostęp jak wszyscy
  • Odpowiedz