Wpis z mikrobloga

Mam nie mały problem, mianowicie dostałem dobrą ofertę pracy, na stanowisko które bardzo by mnie interesowało. Niestety wymagano by ode mnie pracy na cały etat w godzinach 8-16, co kłóci się z moimi studiami. Zajęcia mam co prawda tylko dwa dni w tygodniu, jednak za cholerę nie da się tego pogodzić. Tutaj pytanie, są jakieś możliwości na #pwr żeby jednocześnie studiować i pracować? Na zaoczne nie ma możliwości żeby się przenieść :/
#studbaza #studia
  • 5
  • Odpowiedz
@adi1tysdz: jeśli inżynierka, to bym skończył studia; jeśli magisterka, to zależy od kierunku/branży, ale jeśli dobra oferta i tylko cały etat, to osobiście olałbym mgr. Pogodzić nie pogodzisz, chyba że dostałbyś indywidualny tok nauczania, ale nie znam osoby na uczelni, która by coś takiego dostała xD rozkłady zajęć ustalają jacyś debile, do których nie dociera, że ludzie chcą i pracować i studiować
  • Odpowiedz
  • 0
@Zavis inżynierka 6 semestr. Też czytałem o ITS, ale ponoć najważniejsza jest średnia, chociaż wczoraj na grupie polibudy jakaś dziewczyna pisała, że nawet ze średnią 4,8 nie jest w stanie uzyskać na to zgody. No nic, będę musiał odrzucić ofertę i biedować dalej
  • Odpowiedz
@adi1tysdz: a moze urlop dziekanski? a potem powrot w formie zaocznej? poza tym sam bedac na dziekance wnioskowalem o mozliwosc podchodzenia do okreslonych zaliczen a takze chodzenia na zajecia. mi akurat poszli na reke, ale to akurat kwestia Twoich argumentow i tego jak dziekan ds studenckich ogarnia swoje obowiazki
  • Odpowiedz