Wpis z mikrobloga

Brownie z fasoli podane z frużeliną wiśniową, sosem waniliowym i karmelowym (0kalorii).
Na zdjeciu 106g ciasta, 10 sosu waniliowego, 30 frużeliny i duzo karmelowego 0 kalorii.
Porcja na zdjęciu wraz ze wszystkimi dodatkami ma makro:
190kcal B: 8,8 W: 29 T: 3,6

#dieta #mikrokoksy #wegetarianizm #pysznepl #jakiepyszne
Pobierz GoplanaLodz - Brownie z fasoli podane z frużeliną wiśniową, sosem waniliowym i karmel...
źródło: comment_OVPk62CwQrKYIckRqSHv3JOaLpdfAOPw.jpg
  • 15
@Azai na blaszke tego typu: 4 male dojrzale banany (350g wyszlo mi) 2 puszki fasoli odsaczonej z zalewy (580g wyszlo) 4 jajka (200g) 15g kakao (2 lyzki duze) Lyzka oleju kokosowego (13g wyszlo) 3 nakretki slodzika w plynie Lyzeczka proszku do pieczenia Aromat waniliowy (kupilam taka prawdziwa esencję waniliowa i meeega smakuje) Ja dodatkowo dolalam ze dwie lyzki syropu karmelowego 0 kalorii dla podbicia smaku. Ale bez tez mega. I wyszedl taki
Pobierz GoplanaLodz - @Azai na blaszke tego typu: 4 male dojrzale banany (350g wyszlo mi) 2 p...
źródło: comment_0oyqWBwsGBqmxl2fYEvBKQh9S8E0BHqf.jpg
15g kakao (2 lyzki duze)


@GoplanaLodz: ile? na taką ilość bananów i fasoli to ja bym dał co najmniej 0,5 szklanki kakao. w sumie to fasolowe brownie widzę głównie w wersji wege więc wersja z jajem to nowość dla mnie
tyle dodalam i bylo dobre :) tzn jest. I przebija troche smak donrzalych bananow więc dla mnie meeega.


@GoplanaLodz: brownie powinno być bardzo mokre i bardzo czekoladowe wiec taka ilosć kakao trochę mnie dziwi. ale skoro ci smakuje to przecież nie będę cię zmuszał do robienia inaczej
@6c6f67696e jest mokre mega wlasnie i jak dla mnie idealnie czekoladowe. Pamietaj ze to wersja fit :D idealna ilosc zeby nie czuc fasolowatego smaku, ale tez z makro ladnie sie stoi :) normalne brownie to najlepiej z gorzka czekolada jeszcze... Ale no to moze po redukcji :D
@GoplanaLodz: myślę o tym, żeby to następnym razem trochę stuningować i dodać np takiej konfitury malinowej albo żurawiny do środka :). Widziałam też w internecie przepis w stylu tort - przełożone kremem z serka naturalnego.

Z pokruszoną czekoladą gorzką też by pewnie wyszło fajne ale to jak kiedyś przestanę liczyć kcal ;).