Wpis z mikrobloga

@wynkelring: Dodaj na dole że to tylko przychód. On nie odzwierciedla ostatecznego dochodu. Na czysto pewnie im zostaje 40-50%, o ile nie mniej. Koszty zorganizowania tego burdelu są ogromne, uwierz mi. :)
@kalmaris Mam wpisane jako sugerowany zysk... Kiedyś wpisywałem chyba jak to przeliczam. Dodam tylko, że hotpay jest chyba sponsorem famemma więc nie da się tego dokładnie wyliczyć... Gala kosztuje na pewno więcej niż 1,2mln zł więc bilety nawet nie zwracają tej kwoty... Nie będę też spekulował ile co kosztuje bo się na tym nie znam i nie będę wprowadzał ludzi w błąd.
Jak masz jakieś pytania to dawaj to odpowiem
@wynkelring: Nie no, nie chodzi mi o to by się spierać o cokolwiek. W każdym razie zysk z takiego przedsięwzięcia przy dobrych wiatrach to ca 40-50% lub mniej (z pewnością nie więcej, a raczej mniej). Jest wiele czynników które na niego wpływają- znam to z autopsji, bo podobne spędy organizowałem. Co nie znaczy, że przy takiej skali zwrotu nie zarobią dobrych pieniędzy, bo zarobią... ;)
@wynkelring
@kalmaris
@lIENll

Na fame mma 2. Glosno reklamowanej bo byla walka tucznika z rafonem to gala w biletach przyniosla sugerowany przychod z biletow na kwote: ok. 305 tys. zl.

I wtedy nie przypominam sobie by boxdek czy wojek gola plakali ze nic nie zarobili.

Teraz maja prawie 770 tys. A uwazam ze dobiją do 900 tys. Co i tak daje ponad 2,5 krotną roznice w porownaniu do fame mma2.
Z pokrywaniem