Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wygadać.
Staramy się z Niebieskim o dziecko. Niby krótko bo tylko 3 miesiące ale nie wychodzi. Wiem, że to za krótki okres żeby panikować ale zaczynam się czuć źle psychicznie. Boje się, że coś jest ze mną nie w porządku i nie mogę mieć dzieci. Wiem, że nie powinnam tak myśleć o sobie ale zaczynam wbrew własnej woli myśleć o sobie jako o wybrakowanej kobiecie.
#ciaza #dziecko #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania 3 miesiące to 2 cykle. Nawet nie dobiliście “do trzech razy sztuka". Wiem że takie myśli są ale zdecydowanie przesadzasz ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet jak owulacja była i traficie w nią to szanse na ciążę stanowią 33%.

Zajście w ciążę nie jest takie proste chyba że jesteś patologią XD u nich jakoś jest

jak chcesz to cho na pw pogadać w ramach wzajemnego wsparcia XD
Pobierz n.....a - @AnonimoweMirkoWyznania 3 miesiące to 2 cykle. Nawet nie dobiliście “do trz...
źródło: comment_yNawThN98Zc0irE89R1bhhlJHM6ZGqG9.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy mówi, że spokojnie i w ogóle, a dla równowagi powiem, że mam przypadek w rodzinie, że para się starala i starała i nic. Okazały się problemy, chyba torbiele na jajnikach u kobiety. Ogólnie leczenie, masa lekarzy i leków. Udało się jej zajść, ale swoje przeszła. Tak więc miłego dnia, nie myśl zbyt pozytywnie, że może uda się jak odpuścisz czy "za bardzo się starasz", moze jakaś choroba lub jesteś