Wpis z mikrobloga

Czas na male podsumowanie. Ostatnio zamowilem trzy probki Toma Forda i pomyslalem ze podziele sie z Wami wrazeniami. Wszystkie trzy zapachy sa bardzo klasowe, wrecz ekskluzywne i maja na mnie swietne parametry.

Tobacco Vanille - pachnie jak kurz, popiół i gorzka wanilia. Jest swietny do noszenia do garnituru i na specjalne okazje, latem moze zabic.

Tuscan Leather - podobny do La Yuqawam z wieksza nuta slodyczy, pachnie jak skorzana kurtka.

Tobacco Oud - whiskey, kubanskie cygaro i popiol. Klasa sama w sobie.

Zwyciezca jest TO, drugi TL, trzeci TV. Moglbym nosic wszystkie ale zostanr chyba tylko przy TO na dluzej, chyba ze Rasasi Tobacco Blazr ktory do mnie jedzie okaze sie godnym klonem. Macie jeszcze jakies typy zapachow podobnych do TO i TL?

Z fartem.

#perfumy
  • 5
@Mirek_z_Mirkowa: Mirku, nie warto. Z tabaka nie ma nic wspolnego, z blaze juz tak, bo czuc go mocno. Dla mnie to jakas dziwna mieszanka owocow, kwiatow i przykurzonej aury. Nie znajdziesz tu podobienstwa do Tuscanow ani Tobacco Oudow, tym bardziej do Vanilli od Tomaszka. Srednio na jeza, plus ogromny to opakowanie magnetyczne, ale to nie wystarczy zeby mnie przekonac do zapachu.