Wpis z mikrobloga

Ogólnie czytając wpisy pod tagami #tinder #przegryw zauważyłam, że umawiacie się z dziewczyną bo była dajmy na to, 9/10 z charakteru, 8/10 z twarzy etc i po spotkaniu mówicie, że #!$%@? z nią bo np miała nadwagę.
Po pierwsze, nie każda laska jest szczupła i ma idealne wymiary, ale nie każda dziewczyna mająca rozmiar 40 i więcej jest grubasem bo siedzi i 24/7 #!$%@? maka. Chcecie wyjść z przegrywu i nie posiąść magicznych mocy ale skreślacie dziewczynę za parę kilo więcej jakbyście sami byli adonisy i nie wiadomo jakie Chady. Oczywiście, jestem świadoma, że są laski, które są grube bo #!$%@?ą i mają #!$%@?, ale kobiety mają jednak w sobie to, że chcą być piękne, ale czasem choroby czy geny nie pozwalają tego osiągnąć więc nie skreślajcie ich jak sami jesteście tacy 5/10 czy coś.
#gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 158
@dleifteh to że kłamią to inna bajka w ogóle, ja miałam na myśli bardziej, że wykopkowe przegrywy w większości piwniczaki myślą, że będą mogli mieć Bo Derek w pieleszach i odrzucają laski za kilka kilo nadwagi nie zwracając uwagi na charakter
@atomicautism: krwa jest to 100x łatwiejsze niż naprawienie krzywego ryja, już nie mówiąc o tym, że takie schudnięcie to praktycznie zerowe koszty a ja z #!$%@? zębami wydałem kupe kasy na ortodontke a jeszcze czekają kolejne wydatki na stomatologię estetyczną