Wpis z mikrobloga

Ogólnie czytając wpisy pod tagami #tinder #przegryw zauważyłam, że umawiacie się z dziewczyną bo była dajmy na to, 9/10 z charakteru, 8/10 z twarzy etc i po spotkaniu mówicie, że #!$%@? z nią bo np miała nadwagę.
Po pierwsze, nie każda laska jest szczupła i ma idealne wymiary, ale nie każda dziewczyna mająca rozmiar 40 i więcej jest grubasem bo siedzi i 24/7 #!$%@? maka. Chcecie wyjść z przegrywu i nie posiąść magicznych mocy ale skreślacie dziewczynę za parę kilo więcej jakbyście sami byli adonisy i nie wiadomo jakie Chady. Oczywiście, jestem świadoma, że są laski, które są grube bo #!$%@?ą i mają #!$%@?, ale kobiety mają jednak w sobie to, że chcą być piękne, ale czasem choroby czy geny nie pozwalają tego osiągnąć więc nie skreślajcie ich jak sami jesteście tacy 5/10 czy coś.
#gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 158
  • Odpowiedz
nie każdy człowiek ma taki sam metabolizm i nie każdy w ten sam sposób przyswaja wartości odżywcze, nie każdy chudnie w tym samym tempie i nie każdy może ot tak wziąć i #!$%@? schudnąć, lmao


@atomicautism: Nie każdy może.
Ale 99%< populacji może.
  • Odpowiedz
  • 0
@dleifteh #!$%@?, wiem jakie są baby #!$%@?, zdecydowana ich większość, ale faceci robią tak, że jak nie ma kombo zajebisty charakter i idealne wymiary to nie chcą takiej.
Czasem może warto spróbować nawet z taką okrąglejszą, która ma fajny charakter a potem przekonać ją, że mogłaby zacząć próbować chudnąć, no nie wiem. Mój chłopak dał mi szansę mimo mojego plus size i powoli schodzę z wagi bo zasugerował mi, że powinnam być
  • Odpowiedz
  • 0
@wiejskakoksownia > @dleifteh: z Tobą już mi wystarczy rozmów. btw. fajnego poznałam, 177cm, grama kompleksów w nim nie było, no prawie się zakochałam :)
XD a ty masz ile, że obniżyłaś wymagania o 3 cm? 1,50? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@atomicautism: @wiejskakoksownia: #!$%@?ło was? jedna 178, druga 177, przecież to normalny wzrost do #!$%@?, można to przerzucić na normalnasylwetkę u kobiety - szczupła.

Czemu żadna z was nie zakocha się w gościu co ma 170 cm? wtedy można porównywać, ja #!$%@?, myslałęm że dla was ten 177,178 to raczej wysoki wzrost już, a wy tu piszecie jak o krasnalach xD
  • Odpowiedz
@atomicautism: gruba laska i tak ma 10x większe wzięcie niż przeciętny, a co dopiero niski facet - a jeśli jej mało, to może po prostu #!$%@? schudnąć. może wy zacznijcie dawać szansę trochę niższym i trochę brzydszym, tez mogą mieć fajny charakter
  • Odpowiedz
@J-Roc: @dleifteh: nie zacznę, ale w sumie śmiesznie, drugi dokładnie to samo pisze. Ty na 'd', Tobie chciałam pomóc, pokazać, ze laski nie są takie złe jak tam sobie wymyśliłeś, ale wolisz się użalać nad sobą. ej no to spotkaj sobie kogo tam chcesz, życzę Ci tego.
  • Odpowiedz