Wpis z mikrobloga

W najbliższą sobotę, o ile pogoda nie spłata jakiegoś figla, @metaxy organizuje urodzinową wyprawę z Krakowa do Wrocławia. Może ktoś z #rowerowalodz ma ochotę mu potowarzyszyć i przy okazji zobaczyć Wrocław?
Wstępna trasa z Łodzi - https://www.strava.com/routes/17618024
Wyjazd około 3-4 jeszcze do uzgodnienia - planowane spotkanie z ekipą krakowską i warszawską w Działoszynie.
Jakby ktoś cierpiał na bezsenność i chciał przejechać się kawałek to również zapraszam - jakby było zainteresowanie to można zmodyfikować trasę by była bliżej linii kolejowej pomiędzy Piotrkowem a Częstochową.

Wołam #rowerowalodz i dodatkowo długodystansowców @sim_co i @mosci_K
  • 37
  • Odpowiedz
Możemy umówić się na Orlenie w Aleksandrowie.


@radoslaw-szalkowski
No właśnie, tylko ja też bym chciał dobić do 300, bez machania kółek dookoła dworca we Wrocławiu. Pomyślę :)

Start to możemy o jakiejś 4 zrobić. 4,5h godziny na jazdę i odebranie @edicsson , 0,5h na jedzenie.
Gdzie to pomyślę i dam znać.

Tylko weź pod uwagę, że ja nie jeżdżę takim tempem jak Ty ;)


@radoslaw-szalkowski
Nie przesadzałbym :) Każdy kiedyś spuchnie i
  • Odpowiedz
tylko ja też bym chciał dobić do 300


@sim_co: to pomyślę jeszcze jak zmienić trasę - może dorzucę gdzieś parę kilometrów to przy okazji by mi wpadła dodatkowa gmina do #zaliczgmine. Ale to wieczorem coś ułożę.

4,5h godziny na jazdę i odebranie @edicsson , 0,5h na jedzenie.


jem dość szybko i pół godziny mi wystarczy na zjedzenie, ale tak szybko to ja nie jeżdżę ;) bardziej myślałem o 3.00 w
  • Odpowiedz
@radoslaw-szalkowski: Widzę, że w programie najprzedniejsze księżycowe asfalty Babiczek i Krzywca (ale przynajmniej ruch tam zerowy), przejazd przez Manu i defilada Piotrkowską ;)
Zapewne jakoś w Lutomiersku albo kawałek dalej złapałbym grupę. Będę obserwował Endo @metaxy
  • Odpowiedz