Wpis z mikrobloga

Jaki bank polecacie jeśli chodzi o bezawaryjną dostępność usług? To co #!$%@? ostatnich kilka miesięcy #santander to przechodzi ludzkie pojęcie. Tym razem cały weekend nic nie działa, bo mają 'aktualizację'. No i spoko rozumiem, że w dzisiejszych czasach się nie dało tego załatwić inaczej niż zdjąć praktycznie cały system na ten czas. Ale teraz jest poniedziałek, idę do sklepu i chcę płacić kartą i również dupa.
#banki #pieniadze #gorzkiezale
  • 12
@a4z4a4: jestem klientem ing banku juz wiele lat i mogę powiedzieć, skupiając się na bezawaryjności , że nie mam zastrzeżeń. Gdyby było inaczej to bym się z nimi dawno pożegnał, ale nie mam się do czego dopieprzyć. Fajny system, aplikacja chodzi jak trzeba, korzystam codziennie, o przerwach serwisowych wiem dużo wcześniej a spektakularnych zwiech sobie nie przypominam.
@a4z4a4: Zapraszam do nas :) Wraz z kontem otworzymy dla Ciebie naszą bankowość internetową. Dzięki niej będziesz miał stały dostęp do swoich pieniędzy. Do aplikacji mobilnej zalogujesz się odciskiem palca lub Pinem i jednym kliknięciem zlecisz przelew. Instalując naszą aplikację będziesz mógł również płacić telefonem niezależnie od tego jaki system operacyjny ma Twój telefon - iOs/Android :)