Wpis z mikrobloga

W końcu jakiś progres. Udało się dotrzeć do platyny. To zasługa Temura pomysłu Urlicha, który w sobotę zrobił mi 11:2, w niedziele co prawda dostawał już spore baty, ale liczy się przekroczenie progu platyny.

Zastąpił on na Esper Hero, który wyleciał z zestawienia. I mam też taką refleksję odnośnie karty Hero of Precinct One. Wydaje mi się, że jest trochę przereklamowana i na razie odłożę ją do klasera. Wywaliłem ją z Mardu i od razu deck zaczął inaczej chodzić.

Kilka słów o deckach:
1. From Nassau with Fire – płynie do przodu, raz szybciej raz wolniej, ale robi plusy.
2. Dimir Wings – sporo zmian, które bardziej zbliżają ten deck do blue tempo. Cały czas coś tam zmieniam. W/L bez szaleństwa, ale gra się przyjemnie.
3. Sultai Midrange – Ten deck to dobrze naoliwiona maszyna. Prze do przodu i ma spory zapas na holowanie słabszych decków.
4. Temur Midrange – zastąpił Esper hero – zrobił to w wielkim stylu, potem jego zapał trochę osłabł, ale raczej zostanie na dłużej, bo fajnie chodzi.
5. Golgari Graveyard – spore zmiany w decku. Trzeba pograć i potestować.
6. Orzhov Blink – przeciętny deck, ale całkiem fajnie się nim gra.
7. Mardu Hero – już bez Hero. Bardziej ułożyłem go pod Teyse Karlov i już jest zdecydowanie lepiej.
8. Rakdos Midrange – po ostatnich zmianach idzie jak złoto.

Gramy dalej…

https://2.bp.blogspot.com/-kavy5nDHqXw/XJieELHeB0I/AAAAAAABA9s/pdquMGCMxjUyj2JSYaqLd5VvlCboUzxdQCLcBGAs/s1600/8deckstomythic_s03k10.jpg

Historia i matchupy:
https://mtgarena.pro/matches/?dante77

#8deckstomythic #mtg #mtgarena
Pobierz sebeq77 - W końcu jakiś progres. Udało się dotrzeć do platyny. To zasługa Temura pomy...
źródło: comment_g5Jkv24RIfouucEiMEzZRxqgh8nTiLUR.jpg
  • 2
@sebeq77 Hero śmiga, ale musisz grać 4xHeroic reinforcements, bo to pompowanie 9 dmg za 4 many. Chociaż deck jest strasznie niestabilny i nie ma żadnego powrotu do gry. Przynajmniej moja agresywniejsza wersja

Ja niezmiennie polecam rakdos aggro. Luźno 70% win ratio na wysokiej platynie. Bardzo uniwersalne, gniecie zarówno mono u jak i nexusy. Bardzo dobra na sultai midrange. Boi się tylko jednej karty. Tej nowej obszarówki -2/-2 za 3 many