Wpis z mikrobloga

@balagane: No dobrze, ale miałem zainstalowana apkę na Androidzie i nie widziałem tam nigdzie możliwości założenia zakładu. To się zmieniło? Czy nadal gra jest możliwa tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową?
@Dpdp: Pobrałem właśnie ze strony lotto.pl i wygląda inaczej niż tamta. Założyłem konto i aktywowałem na razie przez e-mail. Moge się zalogować do apki i pokazuje moje dane, czyli na razie nie jest źle. Doładuję z 10 zeteł polskich i spróbuje zagrać.
@Dpdp: Mozliwe, na dodatek jest limit czasu który możesz spędzić na grze i limit kasy jaka możesz wydać na grę. No i przyszedł mi e-mail że musze dokończyć rejestracje poprzez przesłanie dowodu osobistego , inaczej konto zostanie usunięte.
@wiskoler: Dobra, jest tak. Konto założone, skan dowodu wysłany, konto zasilone i pierwszy zakład zawarty poprzez apkę w telefonie. Jakby się okazało że ktoś w Polsce wygrał główną pulę w Eurojackpot a ja się nie odzywam to wiecie już kto zacz.
@wiskoler limity można ustawić jakoś horrendalnie wysoko.
Ogólnie ich istnienie niestety wynika z przepisów, wszyscy bukmacherzy też o to pytają.