Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: Wielka Brytania zapomniała, że nie jest już imperium. Nie mają koloni z których pieniądze płyną szerokim strumieniem. Przemysł motoryzacyjny Brytyjski praktycznie nie istnieje. Wielka Brytania stała się państewkiem zależnym od przepływów do Unii. W momencie gdy jest w Unii ma realny wpływ na jej decyzje. Opłaty które teraz wnosi na składkę członkowską tak naprawdę zostaną przerzucone w dużej ilości na opłaty za dostęp do rynku UE. Nie ma nic za
@Szaraban: Kiedyś myśleli że dostaną poparcie od swoich braci z za oceanu. A jednka gospodarka i dobry interes jest ważniejszy niż jakieś historyczne wspominki. Na dzień dzisejszy zostali zupełnie sami. Dalej duża cześć myśli że im się należy. Upadek historyczny imperium może miał miejsce ze sto lat temu ale teraz dopiero jak echo dociera do nich stan faktyczny. Brexit jest właśnie tego objawem. Cześć dalej myśli że gdyby nie oni to
@Jarkendarion: Ludzie mają w dupie UK a ja się tym mega przejmuje xD chciałbym by UK zostało w Uni bym mógł tam za parę lat jechać na zmywak xD
Poza UK jest mało bogatych krajów w okolicy z samym ang.
Wszedzie niemiecki/francuski/skandynawskie a te języki są trudne xD
Rzeczywistość wygląda tak, że najpierw Brytania krzyczy, że chce Brexit, na to Unia Europejska mówi: Spoko, możecie wyjść, a Brytania się rozmyśla i nie bardzo chce wyjść.
Ludzie mają w dupie UK a ja się tym mega przejmuje xD chciałbym by UK zostało w Uni bym mógł tam za parę lat jechać na zmywak xD Poza UK jest mało bogatych krajów w okolicy z samym ang. Wszedzie niemiecki/francuski/skandynawskie a te języki są trudne xD


@Niebadzlosiem jak chcesz gdzieś jechać do roboty z j.ang. to mogę pokierować na dobre robótki w Holandii, za lepszy hajs niż w Anglii w jakiejś