Wpis z mikrobloga

Kogoś tu chyba ponoszą emocje. Wczoraj dodałem ironiczny komentarz graficzny do znaleziska o układaniu się Francuzów z Niemcami w sprawie poparcia dla ACTA2. Dodałem i prawie o nim zapomniałem aż do dzisiejszego poranka. Najwidoczniej ktoś nie zrozumiał przesłania i zgłosił komentarz moderacji. Moderator zgodził się ze zgłoszeniem i uznał że to jest spam lub flood. Trudno jest mi zrozumieć sens ten decyzji, wydaje mi się że moderacja chciała zwyczajnie usunąć obrazek uznając, że to dowód poparcia dyrektywy.
Chociaż moim celem było obśmianie układanie się mocarstw wbrew interesom obywateli, to grafika zupełnie niespodziewanie zyskała nowe znaczenie. Otóż na wykopie istotnie panuje cenzura i żadne ACTA2 nie jest potrzebne.

P.S. Oczywiście kilka godzin temu odwołałem się od decyzji, ale moderacja nie spieszy się już tak bardzo z rozpatrzeniem jak z usunięciem.

#wykop #moderacjacontent #acta2 #cenzura #afera
Pobierz
źródło: comment_Q0qOGTQTnaZyZZUpZthJUZdM7V8hNsC0.jpg
  • 2
@foottofoot: przecież nie powtarzałem. To był komentarz do bierzących wydarzeń. Bez przesady, rozumiem gdyby pojawił się w 10 miejscach ale wpis na mirko i komentarz w znalezisku? Moim zdaniem komentarz został usunięty z innego powodu. Był w popularnym znalezisku o ACTA2 i na pierwszy rzut oka nie zgadzał się z przyjętą linią. Ot co.