Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
No to lecimy TLK Gryf 85104 z #bialogard do #olsztyn ale wysiadka w #rumia ( ͡ ͜ʖ ͡) zdjęcia nie będzie bo pociąg tak napchany że szok i nie będe z aparatem cudował xD

Co się odpierdziela w tych pociągach to dramat jest -.- od rana w Regio dwa żule pierw cisnęły się z Kierownikiem który ich mało nie wysadził że jak to hurrr durrr kurła drogie te bilety, do tego smród od nich jak 150 :x w TLK dwie Grażyny żarły kanapki i jedna autentycznie miala z paprykażem, także od rana super zapachy miałem xD. Teraz kolejne TLK i znowu jakiś bezdomny w pełnym przedziale ludzi żłopie śmierdzącego Namysłowa, a to dopiero #slupsk xD co to będzie dalej ... xDDD kurła help!

Szybki edit xDDD w Słupsku inba bo nie ma miejsca na korytarzu i jakaś Grażyna drze mordę na cały wagon xD i wywaliła kogoś z miejscówki bo się przebrać nie może xD

#pkp #kolej #destrocontent #jakimany
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: To masz szczęście :D hehe :D właśnie miałem pisać że dziś Piątek i się cuda dzieją ( ͡ ͜ʖ ͡) a później wracam do Szczecina xD ciekawe co tam będzie xD póki co Lębork i spokój.

@kotke02: O 11:00 wysiadam w Rumii ;)
@Destruktor91 nic nie przebije młodej patusiary z jakieś zapadłej dziury co co chwilę gadała do swojego konkubenta ze dojadą to musi iść do biedroniki po piwo, a cała drogę #!$%@? jakieś super parówki których mieli całą reklamówkę. Smród parówek w upalny dzień plus ich zapach tygodniowego potu sprawił, że cała drogę stałem na korytarzu mimo rezerwacji