Wpis z mikrobloga

Czy AGD spoza IKEA bez problemu pasuje do ich mebli kuchennych? Chodzi o piekarnik i płytę indukcyjną. Piekarnik planuję któryś z dual cook od Samsunga, a co do płyty nadal się zastanawiam. Macie jakąś do polecenia, w cenie do ok 1500 zł? Ważne żeby miała funkcję "booster".
#remontujzwykopem #ikea #kuchnia #meble #agd
  • 16
@kasik913: lepiej zwykły + pyrolize w tej cenie, jeden mirek miał i mówił, że różnica temperatur może wynosić jedynie jeśli dobrze pamiętam 30 stopni i komory oddzielone sa zwykłą blachą która nie jest zbyt szczelna

szukam czegoś czarnego i bezramkowego


@kasik913: w sensie bez szlifów z boków/przodu, czy bez srebrnych ramek?
@kasik913: nie mam żadnego sprzętu AGD od Ikei, za to cała kuchnia jest stamtąd.
zmywarka Bosch
piekarnik dualcook samsung i płyta indukcyjna również
w kwestii planowania kuchni wybrałem opcje płatną (za ok.200zł przyjechali monteży porobić pomiary a potem byłem umówiony na konkretną godzine i dzień z projektantką w ikei)
y +


@zwirooo: Podobno teraz piekarniki zabudowane mieszczą się tlyko te z IKEA ew samsung ale wtedy burzy koncepcję szafek bo trzeba wszystko przenosić o 2 cm do góry. Szafki na lodówkę zabudowana zawsze są większe wiec mozna wsadzić jaką się chce. Okapy mają mega dobre i silne co wciągną nawet Biauka z nowym wykopem. Tylko wlasnie najgorzej z piekarnikiem i zmywarką bo przejściówka do zmywarki zabudowanej kosztuje 400 zł z