Wpis z mikrobloga

@lenamilena: wróciła z Hiszpanii, zerwała z chłopakiem i poszła pracować na barze u niego... ma film, że zakochała się we własnym szefie. Aktualnie koleś już nie ma tego baru. Ponoć jakieś kłopoty finansowe itd... wiec z tym hajsem to nie do końca. Apartament ma zacny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ktoś tu pisał, że ponoc sie w BB wyżaliła, że jak wyjdzie to czekają ją problemy -
@lena_malena: kurczę, ja raczej myślałam że ta chata wystawiona na sprzedaż bo taka celebryty jak wyjdzie to co najmniej loft w Warszawie z widokiem na ulubioną knajpkę na Zbawiksie serwującą najlepsze vegan frappucino w stolycy
@lena_malena: gdzies po wykopie dwa dni temu hulało. Zadaj pytanie pod tagiem. I nie chata ino apartamemt za przeszło pół miliona. Kufa skoro to miłość to pozostaje mi zostać biednym brzydalem-a nóż jakiś bogacz/sławny jutuber się zakocha.
@Juliettee: Z kolei na lajwie mówiła komuś że o kase się nie martwi, bo uważa że jak na to co robi to i tak dużo zarabia i nie przyszła do BB po kase. Zresztą nie przesadzajmy że sprzedając chate za 800 tys nie stać ich na mieszkanie w Warszawie ... kupią za 450k dwa pokoje i styknie : )