Wpis z mikrobloga

@ediz4 dziwi mnie zawsze że próbujecie ponizac kobiety przez insynuacje seksualne, jakby to było coś obraźliwego. Przecież robicie to z nami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Co do pomnika to nie mam nic do dodania, jest schodami na które nie można wchodzić, o czym tu dyskutować, pomysł nietrafiony co zweryfikowano od razu po odsłonięciu
  • Odpowiedz
dziwi mnie zawsze że próbujecie ponizac kobiety przez insynuacje seksualne, jakby to było coś obraźliwego. Przecież robicie to z nami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@gansevudei: To nie jest żadne poniżanie kobiet - po prostu pierwsza z biegu dość barwna analogia do próby łażenia po pomniku w kształcie schodów.

jest schodami na które nie można wchodzić,...

Po raz kolejny

Po co chodzić po pomniku o jakimkolwiek kształcie? Zdajesz
  • Odpowiedz
Żeby chociażby zrobić sobie na nim zdjęcie. Przynajmniej 10-15 lat temu, gdy byłem dzieciakiem, to ludzie często tak robili.


@Pangia: a znasz powód ogrodzenia czy tak sobie zwizualizowałeś w głowie że zrobili to po to abyś sobie nie mógł zdjęcia zrobić.
  • Odpowiedz
@ediz4: Planowana inba na 10 kwietnia? Jakbym miał się interesować takimi bzdurami, to już w ogóle lepiej byłoby mi kupić linę i szukać grubego konaru.
  • Odpowiedz
ale czy ja ci każe tam wchodzić xD

Dla osób mniej niepełnosprawnych nie będzie to trudność


@gansevudei: Nie karzesz ale masz ból dupy że nie można wchodzić po pomniku. Widziałaś w ogóle kiedyś pomnik na który się wchodzi?
  • Odpowiedz