Wpis z mikrobloga

@JohnnyAK11: czyli musisz nauczyć się atakować. Ja na th9 doszedłem do 3500 pucharów i na tamtym poziomie, gdzie ludzie mają doskonałe wioski z maksymalnymi obronami, 60% przeciwników robiłem na 100%. Ty jesteś na 1500. Coś robisz mocno nie tak.
@JohnnyAK11: a czego tu uczyć, wybierasz sobie ulubioną taktykę i atakujesz nią. Ja biłem armią 6 smoków reszta balony, plus 4 maksymalne lightning na zdjęcie dwóch air defence. Trochę trudny atak, bo można się nadziać na dmuchawy. Kumpel z klanu podobnie, tylko zamiast lightning używał rage. Znajomi atakują zestawem pekka + wizards, ewentualnie dokładają wall breakera, do tego jeden rage i reszta heal. Wszystko zależy od tego, jakie jednostki / czary
@JohnnyAK11: do oporu królową. Nie wiem, jak eli może się nie zwracać, teraz po 700 000 dostaję z ataku. Wybieraj opuszczone bazy, gdzie dawno nikt nie zaglądał (widać po tym, że jest dużo złota w kopalniach), z rozładowanymi kuszami (też widać), gdzie zarobek to minimum 350 000 eliksiru.
@JohnnyAK11: a, w okolicach 1500 pucharów raczej ciężko takie znaleźć, przypuszczam. Czyli musisz podskoczyć z pucharkami. Jak ogarniesz ataki, to zawsze wygrasz, tylko musisz uważnie przeciwników dobierać.
@Traczex: a wioska akurat niegłupia. Nie licząc tego, że rushnięta do oporu (rush nie jest zły, jeśli robi się go z głową), to ułożona całkiem całkiem. Przynajmniej jeśli chodzi atak z powietrza, nie bardzo wiedziałbym, od której strony smokami tam wlatywać.
@JohnnyAK11: jak masz problem z uzbieraniem - kup tarczę. Albo farm na training potionie tak szybko, żeby nie zdążyli Ci zabrać. Czyli jak na przykład brakuje Ci 5k ropy - odpalasz training potiona, ustawiasz tak, żeby zawsze mieć wojsko w kolejce, atakujesz raz po raz tak żeby być na plus z ropą (jak w ogóle może Ci się ona nie zwracać? Jedynym wydatkiem na wojsko na tym poziomie jest elixir a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnyAK11: to rób tańsze wojsko - GiBARCH / GiWiz/ goblin knife/LaLoonian żeby przyfarmić. Chcesz farmic dark elixir? Robisz wojsko z elixiru. I na odwrót. I jak chcesz farmic to nie możesz nastawiać się na puchary. Tzn żeby się nie zrażać że puchary tracisz jak farmisz. Szukasz wiosek z dużymi zasobami (na moim poziomie 3400~ puszek dużo zasobów do wydropienia to 300-600k golda i elixiru i 3-6k ropy), najlepiej wyrzuconymi przed mury.